Мороз зачитав тільки 28 заяв нашоукраїнців
Голова Верховної Ради України V скликання Олександр МОРОЗ розпочав процедуру оголошень заяв депутатів-“нашоукраїнців” про вихід з фракції.
Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні під час пленарного засідання голова ВР зазначив, що вчора представники фракції «Наша Україна» влаштували демонстративну “акцію вилучення своїх трудових книжок з відділу кадрів ВР”.
О.МОРОЗ наголосив, що відділ кадрів міг би ще вчора віддати їм трудові книжки, але без відповідних записів. За його словами, щоб віддати депутатам трудові книжки, необхідно зачитати їхні заяви про вихід з фракцій у сесійній залі парламенту. «Це має робитися за регламентом», — сказав голова ВР.
При цьому він зазначив, що зачитає на пленарному засіданні заяви народних депутатів від «Нашої України», які не викликають жодних сумнівів.
За його словами, у зв’язку з цим Апарату ВР на основі стенограм пленарних засідань і заяв народних депутатів було доручено встановити їх беззаперечну достовірність.
Водночас, як передає кореспондент УНІАН, Олександр Мороз зачитав лише 28 заяв депутатів-«нашоукраїнців» про вихід з фракції.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Андрій Парубій був ціллю #1 для терористичної путінської росії. Розслідування –
-
Лист путінського рашиста Зеленского є елементом протидії російського фсб спробам Президента США Дональда Трампа зупинити геноцидну війну росії проти України, — Гладчук –
-
З захоплення Готланду почнеться реалізація російського сценарію окупації Литви, Латвії та Естонії –
-
російські друзі Єрмака допомогли йому вбити на фронті Дмитра Штанька, котрий не побоявся розповісти про продаж державних посад Зеленским. Відео –
-
Біженцям з України албанський уряд Еді Рами відмовив у тимчасовому захисті, тому що український посол Шкуров працює на москву? –
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
