19.06.2024 18:55 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Як «кучмісти» відбирали майно у Шевченківському районі Києва

Династія лікарів Зубицьких, яка зараз вже налічує п’ять поколінь, завжди працювала в ім’я здоров’я людей. Відомий всій Україні лікар-травник Данило Никифорович Зубицький за шістдесят років своєї медичної практики створив унікальне підприємство по виробництву ліків з лікарських трав та збудував першу в Європі фітоклініку “Во здравіє, во спасіння”. Надбання народної медицини Данила Зубицького є гордістю нації і повинні були б стати українською сторінкою у книзі цінностей Європейської цивілізації.

Але злочинна влада, яка була збудована на зламках Радянського Союзу, зуміла покласти свою ненаситну лапу на здобутки династії Зубицьких. 11 листопаду 2003 року, за три тижні до смерті Данила Никифоровича, коли рак 4 ступеню прикував його нерухомо до ліжка, ця влада протягом години перереєструвала приватне підприємство Данила Зубицького в товариство з обмеженою відповідальністю. В цьому підприємстві власником всього, що було створено Зубицьким, стала Наталія Вакараш, дружина заступника голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації. По аналогії з Криворіжсталлю, сфальсифікавувши по суті всі юридичні документи, Вакараші стали власниками прибуткового підприємства. Але, якщо у випадку з Криворіжсталлю нові власники занизили вартість підприємства в декілька разів, то Вакараші, вклавши в статутний фонд підприємства 3 тисячи гривень, стали власниками майна, навіть балансова вартість якого перевищує 8 мільйонів гривень.

Зразу після смерті Данила Никифоровича, коли вся родина Зубицьких намагалася вгамувати біль після уходу з життя великого лікаря, нові власники підприємства Зубицького захоплили його приватний будинок. З того часу вони не допускають до хати батька трьох синів Зубицького. Добре знаючи про те, що в своєму будинку Данило Зубицький після смерті прохав зробити музей, загарбники навпаки зухвало кажуть Зубицьким: “Де це написано? Ми такого не чули!”.

Більше, ніж півтора року родина Зубицьких веде боротьбу зі старою владою за відстоювання честі та здобутків династії. Адже саме завдяки кучмівській владі нові “хазяйва” “Народної медицини Данила Зубицького”, використовуючи факт існування двох підприємств Данила Зубицького з однаковими назвами, захопили усі виробничі споруди, які належали Зубицькому, сфальсифікували акти здачі в експлуатацію та задля отримання діцензій ввели в оману державні органи.

Саме стара влада, в лавах якої Віктор Вакараш, як заступник голови Шевченківської районної державної адміністрації пропрацював більше, ніж 10 років, зробила таким чином, щоб всі численні звернення родини Зубицьких до відповідних органів залишались без відповіді: жодного разу жодного з Зубицьких не запрошували для викладення пояснень. Колектив підприємства Зубицького став заручником у нових власників, які зомбують простих працівників такими ж самими методами, якими це робилося у східних областях України під час виборів Президента.

Справжнім апогеєм ситуації навколо справи родини Зубицьких стала подія 11 січня 2005 року. Цього дня Олександр Данилович Зубицький, лікар з 40 річним стажем, запросив учасників помаранчової революції на бескоштовне лікування у фітоклініку, яка є здобутком всієї династії Зубицьких і яку Данило Никифорович, як і все своє майно, згідно заповіту залишив синам. Родина Зубицьких зробила цей крок був по зову серця та у відповідності до тих цінностей, які усе життя пропагував Данило Никифорович. Реакція на цю подію нових власників підприємства “Народна медицина Данила Зубицького”, які зразу після смерті Данила Никифоровича незаконно захопили будівлю фітоклініки, була типовою для представників злочинної влади. Вони відключали пацієнтам Зубицького тепло, світло та телефон, людей не випускали та не впускали на територію фітоклініки, безліч разів визивали міліцію. Зараз Олександр Зубицький разом з пацієнтами більше, ніж 150 діб фактично знаходиться заручником у будівлі фітоклініки. Зубицькі не впевнені, чи зможуть вони колись мати вільний доступ до того, що було створено династією. Захопивши всі об’єкти Данила Зубицького та виставивши на них охорону, нові засновники незаконно утримують у себе всі юридичні документи, які мають відношення до підприємницької, благодійної діяльності Данила Зубицького та його майна, роздають особисті речі Данила Никифоровича невідомим людям.

На вежі фітоклініки “Во здравіє, во спасіння” знаходяться великі дзвони. Зубицькі бачили в них засіб боротьби з тим, що наносить шкоду здоров’ю людей. Зараз дзвони мовчать, як мовчать ті, хто повинні відстоювати справедливість та законність у державі. Разом з українським народом Зубицькі заплатили велику ціну за надію жити у державі без корупції, але зараз лікарі Зубицькі вимушені починати свою справу з нуля. Навпаки, корупція, яка притаїлася на місцях, наче хомелеон, пристосовується до нових обставин і продовжує керувати всім, що знаходиться на її території.

За півтора року всі у Києві знають, що відбулося з підприємством Зубицького, і яку роль у цьому зіграв Віктор Вакараш. Вже пройшла і революція. А зараз нам повідомляють, що Вакараш ще краще процвітає: він став заступником мера міста Києва. У будь-якій країні Європі службовець, який сам, або опосередковано замішений у гучних справах, повинен залишити своє місце при владі. І перш за все, про це піклується ті, хто ним керує. Це принцип влади, яка не хоче, щоб її асоціюавали з будь-яким проявом корупції. У нас в Україні все навпаки: чим стійкишим є корупціонер, тим міцнішим стає його шлях до вищої влади. Після нового призначення Віктора Вакараша в нас сладається враження, що міська влада або спеціально знищує справу Зубицьких, або закриває очі на корупційні дії Вакараша з інших причин.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 7-06-2005 5:52 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100