Подробиці прийому для української еліти у День Незалежності США
На день незалежності США, 4 липня, посол Штатів в Україні Уїльям Тейлор влаштував прийом для української еліти. Привітати пана посла прийшли політики і міністри — спікер парламенту Олександр Мороз, міністр МНС Нестір Шуфріч, глава Запорізької області Євгеній Червоненко, а також просто відомі люди — телеведучий Савік Шустер, головний рабин України Моше Асман і глава Київського патріархату Філарет. Розважав гостей величезний собака Тейлора породи коллі, який вільно пересувався територією і ластився до кожного. Щоправда, гостям трохи зіпсував настрій дощ, що раптово почався, але співробітники посольства приставили до кожного відвідувача людиню з парасолькою. Кому не вистачило “супроводу” – дали просто парасольки.
Столи на прийомі були уставлені блюдами каліфорнійської кухні: два види м`яса — барбекю, безліч салатів, домашні чіпси. Родзинкою стали кілька пирогів. Втім, виділявся на їхньому фоні один, укритий білою, червоною і блакитною глазур`ю, у формі американського прапора, який гості ум`яли одним з перших. До речі, вишуканого червоного і білого вина теж було предостатньо, але тут організація «розливу» у американців явно підкачала: офіціанти наливали особисто кожному гостю, і вони вишикувалися в довжелезну чергу, яка потім розділилася на дві, коли з`явився ще один бармен. До речі, за один вечір це був другий випадок утворення черги. У першій стояли охочі потиснути руку Уїльяму Тейлору.
Повноважний Посол США в своїй промові спробував утішити українців. Так, за його словами, ми не повинні перейматися тим, що зараз відбувається в нашій політиці, бо під час становлення незалежності Штатів Америка також перебувала в подібному стані. Тому, мовляв, і у нас все налагодиться. Під час вступу пан посол пожартував і над головою Секретаріату президента Віктором Балогою: мовляв, той придумує укази, але стикається з тим, що їх нема кому виконувати.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Про справжніх рятівників Києва у 2022 році –
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
