Черновецький піде на вибори
Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ не виключає участі свого блоку у дострокових виборах до Верховної Ради.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.
За словами Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, на даний момент він не хотів би говорити про його можливе включення до виборчого списку однієї з політичних сил.
«Я зараз можу подумати про Блок Черновецького у Верховній Раді», — сказав мер Києва.
Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ зазначив, що можливість участі блоку його імені у виборах пов’язана з тим, що 37% виборців бажають бачити у парламенті нові обличчя. «Крім того, великий процент населення хоче бачити в парламенті мене», — додав Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.
При цьому, за його словами, остаточне рішення з цього питання ще не прийняте. «Що стосується рішень, то я їх поки для себе не приймав», — сказав він.
Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ додав, що остаточне рішення з цього питання буде прийняте за тиждень.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
