Ющенко нагло зловживає владою та службовим становищем
Розміщення зовнішньої соціальної реклами з зображенням глави держави наштовхує на думку, що в Україні розпочалися дострокові вибори не до ВР, а Президента.
Про це сьогодні під час прес-конференції в Ужгороді заявив заступник лідера БЮТ Микола ТОМЕНКО, коментуючи масову появу в Україні зовнішньої реклами з зображенням Президента та його соціальними ініціативами.
“Коли я на Закарпатті побачив таку зовнішню рекламу, то у мене склалося враження, що розпочалися дострокові президентські вибори”, — сказав він.
За словами М.ТОМЕНКА, вочевидь дискусія щодо соціальності реклами за участю глави держави, яка була розміщена на телеекранах, не принесла бажаного результату. Він нагадав, що згідно з законом про рекламу, соціальною не може вважатися реклама за участю державних чиновників. Крім того, наголосив М.ТОМЕНКО, виникає питання хто фінансує розміщення цієї реклами – державний бюджет чи політична сила, яку представляє Віктор ЮЩЕНКО. Він зазначив, що за інформацією, яка є в БЮТ, на Закарпатті цю рекламу було розміщено за відповідними листом Секретаріату Президента.
За словами М.ТОМЕНКА, згідно з законодавством, під час виборчої кампанії усі політичні сили повинні мати рівні умови щодо проведення передвиборчої агітації. При цьому, наголосив, він, поява такої зовнішньої реклами наштовхує на думку, що політична сила, яку презентує Президент має намір активно скористатися адміністративним ресурсом.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
