Кириленко через суд зірве відкриття пленарних засідань ВР
Голова Політради блоку “Наша Україна” – “Народна Самооборона” В’ячеслав КИРИЛЕНКО звернувся до суду щодо заборони голові Верховної Ради 5-го скликання Олександру МОРОЗУ та його першому заступнику Адаму МАРТИНЮКУ відкривати пленарні засідання ВР. Про це він повідомив на прес-конференції в Черкасах.
Як повідомляє Офіційний сайт об`єднаних демократичних сил, за словами В.КИРИЛЕНКА, він звернувся до суду “як голова партії “Наша Україна” щодо необхідності судового рішення про заборону МОРОЗУ та МАРТИНЮКУ відкривати пленарні засідання ВР України”.
“Мороз може розпочинати проводити в парламенті будь-що і називати це будь-як, однак з юридичної точки зору з 5 червня нинішнього року це не можуть бути пленарні засідання ВР”, — наголосив В.КИРИЛЕНКО.
За його словами, “це можуть бути лише збори народних депутатів, які в нецільовий спосіб використовують бюджетні кошти, адже МОРОЗ забезпечує трансляцію засідання ВР, роботу апарату ВР”. Все це має розслідувати ГПУ — на підставі чого голова ВР скликає засідання в антиконституційний спосіб і називає це пленарним засіданням ВР?”, — зазначив В.КИРИЛЕНКО.
“Вони можуть відкривати засідання пленумів своїх партій, однак ВР припинила свої повноваження, і не може приймати рішення від імені всього українського народу”, — додав голова партії “Наша Україна”.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
