Міліція жорстоко побила кримських татар
Ще 23 людей покарали за зіткнення з міліцією на Ай-Петрі
Сьогодні Ялтинський міський суд за матеріалами, зібраними щодо ситуації на Ай-Петрі, притягнув до адміністративної відповідальності 23 чоловік.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник Головного управління МВС України в АРК Анатолій МОГИЛЬОВ на прес-конференції в Сімферополі.
Із 23 осуджених 18 піддані адміністративному арешту на строк від 3 до 15 діб, 4 чоловік оштрафовані, один — відпущений за станом здоров`я.
Як повідомив А.МОГИЛЬОВ, ще 4 чоловік перебувають в лікарні, у двох з них переломи пальців, у одного – проникаюче поранення черевної порожнини і вилучена пластикова куля. “Не від нашої, зазначьте, зброї», — наголосив він.
Начальник кримської міліції також повідомив, що матеріали стосовно 4 чоловік, які перебувають зараз у лікарні, теж будуть направлені в суд псля їхнього одужання.
А.МОГИЛЬОВ не виключив, що по мірі збору матеріалів щодо ситуації на Ай-Петрі буде порушено і кримінальні справи.
Як повідомляв УНІАН, 6 листопада на плато Ай-Петрі зносили самовільні будівлі бізнесменів — кримських татар. Кримські татари стверджують, що під час знесення будівель їх побили правоохоронці. У міліції зазначають, що знесення проводилося на законних підставах, за рішенням суду, ситуація була спокійна.
Сьогодні на прес-конференції в Сімферополі лідер Меджлісу Мустафа ДЖЕМІЛЄВ заявив, що 11 із 28 затриманих кримських татар, які перешкоджали знесенню самовільних будівель на плато Ай-Петрі, вже засуджені строком від 5 до 13 діб позбавлення волі.
Крім того, за даними лідера Меджлісу, зараз четверо кримських татар перебувають в реанімації. За його словами, деякі кримські татари побиті до такого ступеня, що самостійно навіть не можуть підписати протокол.
Коментарі

Читайте по темі
-
російський шансон. Вони слухали таку саму пісню, що ось грала в салоні маршрутки, поки ґвалтували її –
-
Зеленський — це шмат російського лайна, який українці в 2019 обрали своїм президентом. Чому досі ця московська шлюха куражиться над українськими військовими та далі знищує разом з своїм спільником путіним тисячі українців? Розслідування –
-
Диктатор Зеленський вчинив дії, спрямовані на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, на захоплення державної влади. Розслідування –
-
Диктатор Зеленський має сісти в тюрму за держзраду та знищення найкращих підрозділів ЗСУ на Курщині. Розслідування –
-
Всі кого привів Баканов по партспискам Слуг народу у Верховну Раду — це вороги і зрадники України –
-
Колись московіт Іван Сусанін, навмисно завів загін Речі Посполитої у непрохідний болотистий ліс. Московіт Зеленский зробив теж саме з найкращими підрозділами ЗСУ на Курщині –
-
Максим Шкиль укрепляет позиции в сфере госзаказов –
-
Зеленський та путін готують вбивство Трампа як Кеннеді, — Вадим Гладчук –
-
Через місяць після інавгурації російського фсбешника Зеленського вбили Дмитра Тимчука. Це не совпаденіє! –
-
Про цей злочин Зеленського повинні знати всі прийдешні покоління –
-
Гладчук заявив, що Зеленський влашував політично вмотивовану травлю сину Порошенка з метою вбивства –
-
Замовна справа проти полковника Іллі Лапіна свідчить про відсутність в Україні верховенства права –
-
російські фсбешники Зеленський та Умеров зруйнували систему контролю закупівель Міноборони — це наймаштабніша диверсія російських спецслужб проти України. Розслідування –
-
Як кат Зеленський разом з путіним руйнує українські сімʼї й краде наш час спілкування з дітьми. Розслідування –
-
Сирський систематично знищує українських солдат в оточеннях та допомогає російському ворогу окупувати Донбас. Розслідування –