Партія регіонів за зраду збирається вигнати Богатирьову
Як заявив в інтерв’ю Радіо Свобода представник цієї політичної сили Анатолій Толстоухов, якщо вона сама не подасть заяву про вихід із партії, рішення ухвалить Політрада.
«Політична і партійна кар’єра Раїси Василівни – це її вибір. На сьогодні вона віддала перевагу роботі на державній службі, роботі в Раді нацбезпеки. Причому у такий момент, коли партія перейшла в опозицію. Мені здається, що вона зробила вибір, несумісний із перебуванням в лавах Партії регіонів. Тому це просто формальності, які відбудуться найближчим часом. Якщо не буде її добровільного рішення, то буде рішення партійної організації і Політради», – заявив Толстоухов.
Цього тижня Президент призначив Богатирьову секретарем Ради національної безпеки і оборони.
Партія регіонів, яка напередодні заявила про перехід в опозицію, рекомендувала їй відмовитися від цієї посади.
Раїса Богатирьова була другим номером у списку «регіоналів» на дострокових парламентських виборах, а в парламенті попереднього скликання очолювала фракцію партії.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
