Грузинська опозиція вимагає повернути їй півмільйона голосів
Центральна виборча комісія Грузії збирається на закрите надзвичайне засідання, повідомляє агентство «Новини-Грузія». Після закінчення відбудеться брифінг голови ЦВК Левана Тархнішвілі.
Наразі члени ЦВК збираються на засідання.
Раніше Леван Тархнішвілі заявив представникам Об`єднаної опозиції, які перебувають у будинку ЦВК, що, коли вони мають в своєму розпорядженні інформацію про порушення, то повинні подавати скарги до Центрвиборчкому у встановленому порядку письмово.
Проте опозиція залишилася незадоволена такою відповіддю.
Кандидат у президенти Грузії від опозиції Леван Гачечіладзе прибув до будинку ЦВК, без попередження ввійшов до кабінету голови ЦВК і зажадав почати переговори з опозицією. Гачечіладзе звинуватив Тархнішвілі в тому, що ЦВК займається фальсифікацією підсумків виборів і узаконює підроблені протоколи, зазначає агентство.
«Я прийшов поговорити з головою ЦВК, але він поки що відмовляється від діалогу в нормальному режимі. Хочу заявити, що в разі фальсифікації підсумків виборів Тархнішвілі зазнає покарання», — пообіцяв Гачечіладзе, перебуваючи в ЦВК.
За його словами, «здійснено безсовісний вчинок». «Фактично вкрадено півмільйона голосів моїх прихильників. І Тархнішвілі підписує відповідні документи».
Сьогодні о 17.30 Об`єднана опозиція має намір оприлюднити наявну у виборчого штабу кандидата в президенти Левана Гачечіладзе інформацію про порушення на виборах. Заяву буде зроблено в приміщенні готелю «Тбілісі — Меріотт».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
