Соратник Луценка, що перебуває під впливом Тимошенко думає, що план Балоги провалиться
Глава Секретаріату Президента Віктор БАЛОГА прагне розширити електоральне поле для Віктора ЮЩЕНКА на майбутніх президентських виборах.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Громадянського руху «Народна Самооборона», так прокоментував поширену в ЗМІ інформацію про ймовірне створення нового політичного проекту Главою Секретаріату народний депутат, член фракції «Наша Україна – Народна самооборона» (депутатська група «Народна самооборона») Олесь ДОНІЙ.
«Ще жодного разу не було такого, щоб президент балотувався на другий термін з одного й того ж електорального поля: їх міняли свого часу і Леонід КРАВЧУК, і Леонід КУЧМА. Тому відбуватиметься розширення і для ЮЩЕНКА. А чи вдасться це зробити БАЛОЗІ – подивимося найближчим часом», – сказав депутат.
На думку О.ДОНІЯ, Секретаріатові Президента все ж не варто забувати про «Нашу Україну», яка, цілком можливо, підтримає В.ЮЩЕНКА на майбутніх виборах.
«Керівник Секретаріату Президента як один із провідних чиновників в апараті ЮЩЕНКА орієнтується на дві речі: збільшення повноважень глави держави та обрання Віктора ЮЩЕНКА на другий термін. Цілком можливо, що Віктор БАЛОГА не сприймає «Нашу Україну» як інструмент, який би допоміг йому в здійсненні цього, і шукає інші», — зазначив депутат.
Водночас О.ДОНІЙ сумнівається, що Главі Секретаріату вдасться “розкрутити” новий політпроект до майбутніх президентських виборів.
Як повідомляв УНІАН, 18 лютого голова Фонду регіональних ініціатив «Гарт», народний депутат від НУ-НС Ігор КРІЛЬ 18 лютого оприлюднив заяву, в якій спростував поширену у ЗМІ інформацію про створення на базі очолюваного ним фонду нової політичної партії.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
