У ПАРЄ, на відміну від Тимошенко, не вірять, що спадкоємець Путіна стане президентом справедливо
Глава делегації спостерігачів від ПАРЄ Андреас Гросс висловив сумніви в справедливому характері майбутнього 2 березня виборів президента Росії.
Він також висловив жаль із приводу відсутності спостерігачів від Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЧ) ОБСЄ, передає «Інтерфакс-Україна».
«Напередодні виборів ми налаштовані досить скептично. Ми побоюємося, що вибори не будуть справедливими, оскільки спостерігаємо тотальне домінування в ЗМІ одного з кандидатів», — сказав Гросс.
Відповідно до плану роботи місії спостерігачів, основна частина якої вже прибула в Росію, у суботу представники делегації роз'їдуться по російським регіонам, де будуть спостерігати за процесом голосування 2 березня.
Однак представники ПАРЄ обійдуть своєю увагою Північний Кавказ.
«Ми не збираємося відправляти туди членів нашої місії. Ми могли б це зробити, але не будемо, не бачимо необхідності в роботі в цьому регіоні короткострокової місії спостерігачів. Там необхідно проводити довгострокову місію, на чому спеціалізується БДІПЧ ОБСЄ», — зазначив Гросс.
Говорячи про програму свого перебування в Москві, глава делегації ПАРЄ на президентських виборах у Росії повідомив, що в середу планує зустрітися з головою комітету Думи з міжнародних справ Костянтином Косачовим, який також є главою російської делегації в ПАРЄ.
«Я маю намір обговорити не тільки тему виборів. Це буде широкий спектр питань, наприклад, проблему Косова», — повідомив він.
Усього в Москві й інших регіонах Росії спостерігати за виборами президента Росії 2 березня будуть 25 фахівців від ПАРЄ.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
