Черновецький у тервиборчкомі був п`ятдесятим
Нинішній Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ був п’ятдесятим, хто подав заяву до Київської міської територіальної виборчої комісії про намір балотуватися на посаду мера столиці.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила журналістам голова КМТВК Галина БІЛИК.
«З 26 березня до нас надійшли заявки про намір балотуватися на міського голову, і на даний момент у нас 51 особа», — сказала вона.
На запитання представників ЗМІ, чи був Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ 51-м, вона відповіла: «Ні, за ним була ще одна особа. Тобто, він був п’ятдесятим».
За інформацією Г.БІЛИК, на даний момент немає заявників, яких можна було б вже зареєструвати кандидатом у мери. «Бо ніхто ще не надав повного пакету документів, включаючи підписні листи на свою підтримку», — пояснила вона.
Г.БІЛИК нагадала, що подача документів від осіб, що мають намір балотуватися, триває до 14 квітня.
Як повідомляв УНІАН, офіційна кампанія з виборів Київського міського голови та депутатів Київради розпочалася 26 березня 2008 року.
Висунення кандидатів у мери та до Київради почалося з 26 березня і закінчиться 15 квітня.
Самі вибори відбуватимуться 25 травня з 7.00 ранку до 22.00.
Рішення про результати голосування міський тервиборчком має прийняти і оголосити до 4 червня.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Андрій Парубій був ціллю #1 для терористичної путінської росії. Розслідування –
-
Лист путінського рашиста Зеленского є елементом протидії російського фсб спробам Президента США Дональда Трампа зупинити геноцидну війну росії проти України, — Гладчук –
-
З захоплення Готланду почнеться реалізація російського сценарію окупації Литви, Латвії та Естонії –
-
російські друзі Єрмака допомогли йому вбити на фронті Дмитра Штанька, котрий не побоявся розповісти про продаж державних посад Зеленским. Відео –
-
Біженцям з України албанський уряд Еді Рами відмовив у тимчасовому захисті, тому що український посол Шкуров працює на москву? –
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
