ЕБРР отмечает, что издевательство Тимошенко над долларом увеличивает инфляцию
Высокий уровень инфляции является только одной из причин снижения Европейским банком реконструкции и развития прогноза роста ВВП Украины в 2008 году с 6 до 5,5%.
Об этом заявил президент ЕБРР Жан Лемьер сегодня на пресс-конференции в Киеве.
«Есть элемент снижения развития в экономике страны, – сказал Ж. Лемьер. – Нельзя такие проблемы решать административным путем, а только за счет открытой экономической политики. Использовать рынок, а не восстанавливать рынок против себя».
По его словам, инфляция в Украине выплывает из многих причин. Среди них – снижение курса доллара, рост цен на нефть и продукты питания.
Кроме этого, Ж. Лемьер подчеркнул, что макроэкономическая политика в стране должна решать проблемы инфляции, включая структурные экономические реформы.
Как сообщалось, Европейский банк реконструкции и развития ухудшил прогноз роста валового внутреннего продукта в Украине в 2008 году с 6 до 5,5%.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
