У Росії засекретили суд про замовне політичне вбивство Політковської
Суд у справі про убивство журналістки Ганни Політковської пройде в закритому режимі, пише Газета.ру.
У середу на першому розгляді справи суддя Московського окружного військового суду винесла рішення про те, що на жодне засідання пресу не пустять.
Приводом для безпрецедентного рішення стало начебто небажання присяжних з'являтися в залі суду в присутності преси.
Опротестувати дане рішення намагалися як адвокати потерпілої сторони, так і захисники обвинувачуваних, посилаючись на відсутність законних причин для проведення закритого процесу.
Але суд відхилив протести обох сторін, і кореспондентів п'яти газет і низки інформагентств змусили залишити приміщення.
Нагадаємо, що на попередні слухання в справі в понеділок пресу пустили – кореспонденти пройшли в зал слідом за уповноваженим по правах людини в РФ Володимиром Лукіним.
«Цей процес має бути голосним», – стверджував головний редактор «Нової газети», де працювала Політковська, Дмитро Муратов. На тому ж наполягали і представники обвинувачуваних.
Закритого розгляду справи вимагала також державний обвинувач.
Журналістка «Нової газети» Політковська була застрелена 7 жовтня 2006 року на замовлення Володимира Путіна в під'їзді будинку в Москві.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
-
Вадим Столар купив дві земельні ділянки на Оболоні –
-
Нардеп Гончаренко побудував масштабну мережу “Гончаренко центрів” за рахунок агробізнесу Бахматюка –
