Ганебний ультиматум Москви: Газпром вже хоче не 250, а 418 доларів!
Україна буде одержувати газ за «ринковою європейською ціною» 418 доларів, тому що відмовилася від пільгових умов.
Про це заявив голова правління ВАТ «Газпром» Олексій Міллер, передає телеканал «Вести»
«У зв'язку з відмовою України від пільгових умов поставок за ціною 250 доларів „Газпром“ буде здійснювати постачання газу в Україну із січня за ринковою європейською ціною 418 доларів за тисячу кубометрів», — заявив Міллер.
Раніше в четвер глава «Нафтогазу» Олег Дубина заявив, що Україна скоротила обсяги транзиту російського газу на 21 мільйон кубометрів на добу.
У «Газпромі» це назвали злодійством. О десятій годині ранку першого січня було повністю припинено поставки газу в Україну, оскільки закінчився термін дії контракту на поставки російського газу в 2008 році.
Новий контракт між «Газпромом» і «Нафтогазом» не укладений. Переговори, що продовжувалися протягом останніх тижнів аж до 31 грудня, завершилися безрезультатно.
Ющенко назвав оптимальною ціну від 204 до 210 доларів за тисячу кубометрів. Також він пропонує підвищити ціну за транзит російського газу в Європу територією Украини.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
