Понад 77% українців готові порвати Тимошенко
Більше половини українців вважають, що уряд Юлії Тимошенко не здатний вивести Україну з економічної кризи, тому має піти у відставку.
Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного Центром \"Софія\" з 3 по 12 лютого у всіх регіонах України.
Згідно з опитуванням, 59,1% опитаних вважають, що діяльність Тимошенко направлена на захист власних інтересів і інтересів свого оточення, 23,9% — на захист національних інтересів, 4,2% — на захист інтересів іноземних держав, 12,8% вагалися відповісти.
77,7% респондентів тією чи іншою мірою не задоволені економічною політикою, яку проводить уряд Тимошенко, 18,5% — задоволені, 3,8% вагалися із відповіддю.
71,8% опитаних вважають, що нинішній уряд не здатний вивести економіку з кризи і змінити ситуацію в країні на краще, 18,1% дотримуються протилежної думки, 10,1% вагалися з відповіддю.
59,1% називають переговори з російською стороною по газу неуспішними, і вважають, що договір про поставки газу був підписаний на невигідних для України умовах, 17,7% дотримуються протилежної думки.
64,3% упевнені, що економіка України істотно постраждає в результаті підвищення ціни на газ, і витрати громадян значно збільшаться, 25,9% вважають, що будуть певні складнощі, але серйозних наслідків для економіки не буде, 5,0% вважають, що це зрештою піде тільки на користь економіці України.
54,6% підтримують пропозицію Партії регіонів відправити уряд Тимошенко за неефективну роботу у відставку, 37,1% — не підтримують, 8,3% вагалися з відповіддю.
38,6% опитаних вважають, що Тимошенко має подати у відставку з посади прем\'єра, якщо вона приховує правду про реальний стан справ в економіці країни, 24,7% виступають за те, щоб у такому випадку прем\'єр була притягнута до кримінальної відповідальності, 22,6% вважають, що її не можна карати, тому що вона прагнула не допустити паніки серед населення.
\"Усе більше росте недовіра до лідера Кабінету міністрів як до фігури, що захищає національні інтереси — усе більше людей вважають, що в багатьох рішеннях, зокрема, по газовій проблемі, у відносинах з президентом, в економічній площині вона (прем\'єр Юлія Тимошенко) відстоює власні інтереси\", — відзначив директор Центра соціологічних досліджень \"Софія\" Андрій Єрмолаєв.
На його думку, в українському суспільстві \"відбувається певна десакралізація фігури Тимошенко\".
У ході дослідження було опитано 2018 респондентів у віці від 18 років і більше, похибка вибірки — 2,2%.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
