Балога назвав «безсумнівну» дату виборів Президента України
Наступні вибори президента повинні відбутися 17 січня 2010 року, і президент Віктор Ющенко не має наміру звертатися з цим питанням до Конституційного Суду.
Про це заявив глава секретаріату президента Віктор Балога в інтерв\'ю газеті \«Комерсант-Україна\», опублікованому в п\'ятницю.
На запитання, коли мають відбудуться наступні вибори президента України, він сказав: \"У термін, передбачений Конституцією, – 17 січня 2010 року. У мене немає сумнівів\".
На зауваження, що Ющенко заявляв про намір звернутися до Конституційного Суду з приводу визначення дати проведення чергових президентських виборів, Балога заявив:
\"Ні, президент не збирається цього робити. Вибори повинна призначити Верховна Рада, і я не думаю, що буде визначена інша дата\".
Водночас, глава секретаріату президента не відповів на запитання про те, чи правда, що Ющенко вже прийняв рішення про формат своєї участі у виборах, і яким він буде.
\"Я не знаю, яке рішення він прийняв. Чесно вам кажу\", — сказав Балога.
При цьому він виключає можливість імпічменту чинному президенту й імовірність дострокових виборів глави держави.
\"Насамперед чинний президент, виконуючи свої функції, жодного разу не порушив Конституцію і закони України\", — зазначив глава секретаріату президента.
\"А заяви (з закликом оголосити імпічмент Ющенку) члена фактичної демократичної коаліції Петра Симоненка – адже саме завдяки йому проходять коаліційні голосування в парламенті – пояснюється дуже просто: Симоненко так надихнувся виконанням доручень Тимошенко, що незабаром виборці перестануть розуміти, є він членом партії \"Батьківщина\" чи головою Компартії\", — сказав він.
\"А що стосується тих \"порушень\", про які він (Симоненко) говорив сьогодні, у тому числі про призначення губернаторів і зміни в складі Радбезу, то Віктор Ющенко зробив їх у відповідь на слізні прохання про це пані Тимошенко, яка тоді дуже хотіла стати прем\'єр-міністром\", — додав Балога.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
