США будуть протидіяти Росії на Кавказі
Сполучені штати не допустять \"домінування\" Росії в енергетичних проектах на Південному Кавказі.
Про це з посиланням на слова заступника помічника держсекретаря США у справах Європи і Євразії Метью Брайза повідомляє агенство \"Інтерфакс\".
\"Якщо Росія хоче домінувати в цих маршрутах для енергії, ми будемо чинити опір такій політиці у цих областях\", — заявив він в інтерв\'ю радіостанції \"Ехо Москви\".
\"Ми говорили, що ми хотіли б перезавантажити наші відносини з Росією. Але, як сказала держсекретар Хіларі Клінтон, це не означає, що ми не будемо чинити опір підходу, який ми спостерігаємо у Росії, коли вона зловживає (своїм становищем) по відношенню до сусідів \", — підкреслив Брайза.
Він також зазначив, що поява \"справжньої конкуренції\" \"було б дуже добре і для населення Росії, і для\" Газпрому \", і для всіх союзників в Європі\".
\"Може, це наївно, але крок за кроком в цьому напрямку ми йдемо\", — сказав Брайза.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
