Через Луценка парламент не працює
Засідання Верховної Ради станом на 10:50 у середу не розпочалося, лідери фракцій зібралися на погоджувальну раду під головуванням спікера Володимира Литвина.
Учасники засідання обговорюють формат розгляду в парламенті заяви міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про відставку, передає Інтерфакс.
Раніше фракція Партії регіонів заблокувала роботу парламенту, вимагаючи негайної відставки міністра.
При цьому парламентарії Партії регіонів наполягають, щоб за таке рішення проголосувало не менше 400 депутатів.
У свою чергу інші фракції вимагають заслухати інформацію про інцидент, після чого голосувати за відповідну постанову.
Трибуна і президія парламенту як і раніше заблоковані. На парламентській трибуні також як і у вівторок виставлена пляшка горілки \"Козацька рада\", на яку зверху одягнутий міліцейський кашкет.
Крім того, у залі розвішані плакати: \"П\'яний міліціонер — злочинець\", \"П\'яний міністр — політик?\", \"П\'яниця-міністр — ганьба для країни\", \"МВС — не витверезник\", \"Луценко — важке похмілля для країни\".
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
