Янукович поздравил солдат и пожалел, что не служил в армии, а сидел на зоне
Лидер Партии регионов Виктор Янукович поздравил украинских военных с Днем Вооруженных Сил Украины.
В своем поздравлении в адрес солдат и офицеров, В. Янукович выразил уверенность, что придет время, когда правительство Украины, вся украинская власть обеспечит достойные условия службы каждому военнослужащему – от солдата до офицера.
Судя по поздравлению, это время придет уже скоро, после парламентских выборов. «Уверяю вас, что наша политическая сила сделает все, чтобы о людях, выполняющих высокий долг перед Родиной, государство думало как следует, чтобы солдат или офицер каждую минуту службы ощущал заботу народа и власти», — говорится в поздравлении.
От «Обкома»: По всей видимости, Виктор Федорович, в своем поздравлении имел в виду Внутренние Войска Украины, которые выполняли высокий долг по его охране в местах не столь отдаленных, где он находился в самом расцвете лет призывного возраста.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
