«Регіони» знову хочуть відставки уряду Тимошенко
Фракція Партії регіонів не має наміру брати участі у звільнені Юрія Єханурова з посади міністра оборони, а готова голосувати лише за відставку всього уряду у цілому.
Про це сказав \"регіонал\" Олександр Єфремов, коментуючи ініціативу БЮТ з відставки Єханурова.
\"Все це (відставка Єханурова) скидається на з’ясування особистих стосунків всередині коаліції з політичних міркувань, в чому ми, звісно, брати участі не будемо\", — сказав він.
Єфремов наголосив, що на даний момент \"йдеться про системну кризу в уряді\".
\"Ми не маємо міністра закордонних справ, у нас втік міністр фінансів, у нас звинувачений у пияцтві і бешкетуванні міністр внутрішніх справ. А тепер ще й прем’єр має претензії до міністра оборони щодо корупції\", — сказав він.
\"Тобто сьогодні не йдеться про когось персонально, сьогодні йдеться про уряд в цілому. Цей уряд недієздатний, і навіть вустами свого прем’єра виглядає карикатурно. Тому логічніше за все було б, якби Тимошенко подала у відставку разом з урядом, і от тоді б ми з задоволенням проголосували\", — додав Єфремов.
Як відомо, раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що нинішньому уряду треба дати допрацювати до президентських виборів.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
