Венеціанська комісія критикує закон Тимошенко — Януковича про вибори президента

Венеціанська комісія висловила серйозні занепокоєння більшістю норм та пунктів закону про вибори президента.
Про це повідомила заступник глави секретаріату президента Марина Ставнійчук, яка зараз перебуває на засіданні Європейської комісії \"За демократію через право\", передає прес-служба секретаріату.
\"Також Венеціанська комісія звернула увагу на важливі аспекти щодо врегулювання президентського виборчого законодавства у відповідності до демократичних норм\", — зауважила Ставнійчук.
Вона додала, що комісія схиляється до позиції, що окремі положення закону про вибори президента мають бути переглянуті.
\"Комісія відзначає той факт, що при перегляді закону про вибори президента мають бути враховані і попередні зауваження Європейської комісії \"За демократію через право\" щодо додержання виборчих норм виборчого законодавства\", — наголосила Ставнійчук.
Вона зауважила, що висновки Венеціанської комісії були зроблені спільно з парламентською комісією ОБСЄ і в більшій мірі співзвучні з пунктами вето президента на закон про вибори глави держави.
\"Венеціанська комісія і парламентська комісія ОБСЄ готові надати допомогу Україні в зусиллях щодо приведення виборчого законодавства до демократичних норм та зобов’язань, які Україна має перед ОБСЄ та Радою Європи\", — підкреслила Ставнійчук.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
