«Форум порятунку Києва» вважає грубим порушенням виборчих прав зняття з реєстрації Черняховського
Виборчий блок «Форум порятунку Києва/Зелена столиця» вважає «грубим і брутальним» порушенням виборчих прав зняття з реєстрації кандидата у депутати Київської міської ради Віталія ЧЕРНЯХОВСЬКОГО.
Нині депутат Деснянської районної у м. Києві ради В.ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ балотується до Київради під номером 5 у списку виборчого блоку «Форум порятунку Києва/Зелена столиця», йдеться у заяві блоку, переданій агентству УНІАН.
Київська міська територіальна виборча комісія прийняла рішення про зняття з реєстрації кандидата 24 березня ввечері.
Рішення приймалося на основі двох попереджень, які комісія винесла В.ЧЕРНЯХОВСЬКОМУ у ході свого засідання.
Як відзначає В.ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ, перше попередження «було абсолютно безглуздим і спланованим заздалегідь» з метою зняття його з реєстрації. Так, у ході відкритого засідання комісії, на якому розглядалися декілька скарг щодо порушення виборчих прав кандидатом у депутати В.ЧЕРНЯХОВСЬКИМ, до приміщення постійно заглядали люди, хлопаючи дверима. Серед них були як і випадкові особи, що помилилися кабінетом, так і представники «Форуму порятунку Києва/Зелена столиця», які хотіли підтримати свого депутата.
Комісія “швиденько” поставила на голосування рішення винести попередження В.ЧЕРНЯХОВСЬКОМУ за перешкоджання роботі комісії і ухвалила його, йдеться у заяві блоку.
«Ніхто роботі комісії не перешкоджав. А якщо хтось і заважав, постійно відкриваючи двері, то це був не я, адже я сидів у залі», — сказав В.ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ.
Друге попередження кандидату у депутати комісія винесла за розклеювання агітаційних листівок у метрополітені.
В.ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ заявив, що оскаржуватиме неправомірні дії комісії у суді, оскільки в даному випадку порушено його виборчі права. «Комісія діяла як суд, цар, Бог і Президент в одному лиці, мішаючи грішне з праведним. Одне з попереджень, яке вона винесла, зовсім не стосується виборчого процесу, комісія зробила його навмисно, аби перед самісінькими виборами зняти мене з реєстрації», — наголосив він.
В.ЧЕРНЯХОВСЬКИЙ підкреслив, що п. 11 ч. 2 ст. 48 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів» говорить по те, що скасувати реєстрацію кандидата у депутати можна, якщо після оголошення йому попередження територіальною виборчої комісією він повторно порушував умови цього закону. Однак у даній ситуації з боку В.ЧЕРНЯХОВСЬКОГО таких дій не було, заявив він.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
