У справі Гонгадзе нові жертви
Сьогодні представники ВМО «Молодь — надія України» та ГК «Громадський спротив України» провели пікетування Служби безпеки України.
Лідер ВМО «Молодь — надія України» В.Гладчук пояснив, що пікетування проводиться на захист свободи слова в Україні. «Ми вимагаємо припинити незаконний тиск на журналістів газети „Вечірні Вісті“. Проведені обшуки у редакції — це ні що інше, як спроба вплинути на колектив і змусити припинити журналістське розслідування щодо справи вбивства Г.Гонгадзе.
На мою думку, цей факт повинен згуртувати представників всіх засобів масової інформації, щоб спільно протистояти „пресингу“ на свободу слова, який проводять сучасні чекісти», — зазначив В.Гладчук.
Він також розповів, що на допит до СБУ були викликані головний редактор «ВВ» О.Ляпін та автор статті «Полювання на Пукача: правда і міфи» С.Речинський.
«Цю статтю було надруковано в газеті ще торік у жовтні і присвячено ізраїльській спецоперації з затримання колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки МВС України О.Пукача, якого звинувачують у причетності до вбивства журналіста Г.Гонгадзе. В матеріалі було подано ряд фактів, які висвітлили деякі аспекти цієї операції, що і викликало таке невдоволення у керівництва СБУ.
Співробітники Служби безпеки не лише вели допити, а й вилучили жорсткий диск з редакційного комп`ютера С. Речинського. І тепер автору статті інкримінується розголошення державної таємниці.
СБУ, мабуть, керується принципом: «Ні слова правди про вбивство Гонгадзе», тому і «пресує» всіх, хто намагається підняти незрозумілу завісу таємничості, що огорнула цю резонансну справу», — заявив В.Гладчук.
Олег Байло
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
