Профспілки Буковини протестують проти підвищення тарифів на електроенергію та газ
Профспілки Буковини протестують проти підвищення тарифів на електроенергію та газ.
Як передає кореспондент УНІАН, президія Чернівецької обласної ради профспілок звернулась з відкритим листом до Президента України Віктора ЮЩЕНКА, у якому висловила протест проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.
Профспілки Буковини вважають, що рішення про підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення прийнято „в односторонньому порядку, всупереч вимогам Генеральної угоди, без вжиття заходів випереджувального соціального захисту”.
На їхнє переконання, генеруючі станції України усіх типів „працюють рентабельно і здатні забезпечити безперебійне виробництво електроенергії на потреби вітчизняних споживачів” за доступними цінами, що значно збільшить надходження до бюджетів усіх рівнів.
Водночас Чернівецька облпрофрада звертає увагу, що більшість державних енергогенеруючих станцій не є постачальниками електроенергії споживачам України – цю функцію виконують недержавні енергетичні компанії, які переважно належать іноземному капіталу та ставлять за мету своєї діяльності отримання надприбутків і, в першу чергу, за рахунок підвищення тарифів.
Профспілки Буковини просять Президента, як гаранта Конституції, вжити дієвих заходів та не допустити „згубного для народу України” рішення про підвищення тарифів на газ та електроенергію в умовах, коли мінімальна зарплата та мінімальна пенсія в державі менші за прожитковий мінімум.
Як повідомляв УНІАН, з 1 травня набуло чинності рішення НКРЕ про підвищення на 25% тарифів на газ та електроенергію для населення.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
