Профспілки перекрили рух по вулиці Грушевського
Близько 20 тис. представників Федерацій профспілок України провели короткий мітинг біля Верховної Ради України.
Як передає кореспондент УНІАН, представники профспілок, які тримають прапори ФПУ, КПУ та національні прапори України, перекрили рух транспорту по вулиці Грушевського у Києві. В руках вони також тримають гасла: «Ні – підвищенню тарифів!», «Металурги проти підвищення тарифів!», «За соціальну справедливість!».
Під час короткого мітингу біля будинку Верховної Ради України перед протестувальниками виступили представники Партії регіонів і пообіцяли захищати права людей у парламенті.
Як повідомив УНІАН народний депутат від Партії регіонів Євген КУШНАРЬОВ, по завершенню мітингу представники ФПУ вручили представникам Партії регіонів заяву з вимогою скасувати рішення про підвищення тарифів.
Зараз колона маніфестантів прямує до Секретаріату Президента України по вулицях Шовковична та Лютеранська.
Як повідомляв УНІАН, сьогодні у Києві проходить організована ФПУ акція протесту проти підвищення тарифів на енергоносії для населення. Профспілки, зокрема, вимагають відмінити постанову Кабінету Міністрів України про підвищення удвічі відповідних тарифів.
Також профспілки вимагають, щоб сума витрат на житлово-комунальні послуги для трудящих не перевищувала 10% від сукупного сімейного доходу; створити комісію з вивчення нормативів, пропонованих плат за комунальні послуги і вимагати розробити і опублікувати економічно обгрунтовані нормативи споживання енергоносіїв і комунальних послуг; привести тарифи на утримання житла і комунальні послуги у відповідність до відповідних державних методик і стандартів, які, як стверджують профспілки, свідомо замовчуються, забезпечити їх публічність.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
