Біля Кабміну мітингували голови ОСББ Києва
Зранку 24 квітня 2013 року на пікет під будинок уряду прийшли голови київських ОСББ. Співвласники багатоквартирних будинків вимагали у влади звернути увагу на їхні проблеми. Найбільш актуальна — для об’єднань мешканців у Києві — земельні питання.
Майже у всіх випадках чиновники відмовляються передавати у власність мешканців земельні ділянки, на яких розташовані багатоповерхівки.
Представники ОСББ від влади вимагають нарешті ухвалити закон про їхні об’єднання. Аби були визначені і права, і обов'язки співвласників багатоповерхівок.
Коментарі
Дата публікації: 24-04-2013 22:02 |
переглядів

Все про: багатоповерхівки, будинок уряду, земельні ділянки, ОСББ, пікет, співвласники багатоквартирних будинків
Читайте по темі
-
Зеленського за ґрати, — на Банковій протестують через ув'язнення Стерненка. Відео –
47486
-
«Зелю геть!», — українці вийшли на Майдан проти зради. Відео –
47654
-
Мустафа Найєм знову покликав українців на #Майдан –
47485
-
Воїни АТО пікетували Львівську ОДА: вимагали скасувати незаконну монетизацію пільг. Відео –
58605
-
В центре Киева прошла акция владельцев авто на еврономерах –
32146
-
На кордоні з Польщею блокували 3 дороги через підвіщення податків від влади #Порошенко –
32144
-
Активісти вийшли під Волинську ОДА через масові затримання учасників акцій з блокади торгівлі з окупантами –
32144
-
Під час розгону блокадників на Донбасі зникли 3 депутати та волонтер з Ніжина, — нардеп Анна Романова –
45774
-
«Слишком поздно зашевелился», — ответ Авакову от штаба блокады оккупированных территорий –
32344
-
Це гірше, ніж #Янукович — #поліція ставить українців, що вийшли на #Майдан на коліна. Відео –
32316
-
Полиция избила нардепа Егора Соболева, — Семен Семенченко. Подробности. Фото –
32145
-
Зламано паркан на Інститутській. Відео –
32146
-
За грати кинули ветерана #АТО, керівника ОУН Миколу Коханівського, 10 осіб постраждало під час сутичок з поліцією, є черепно-мозкові травми –
32320
-
Поліція заблокувала Інститутську. На Банковій сутички, лунають вибухи. Відео –
32146
-
19 лютого збирають #Майдан, щоб обговорити «торгівлю на крові» з окупованим Донбасом. Відео –
32146