Охендовський — «символ всіх фальсифікацій 2004-го року»
Політолог Олексій Гарань вважає, що новий голова ЦВК Михайло Охендовський — це не просто кандидатура партії регіонів, а символ всіх фальсифікацій 2004-го року. Тому тепер баланс сил в комісії чітко перехилено на сторону влади.
Гарань сказав, що «Охендовський — ... людина, яка разом з Ківаловим відстоювала визнання результатів виборів, які були фальсифіковані».
Призначення Охендовського головою ЦВК, на думку політолога, показує, як Банкова планує провести вибори у 2015-му.
«Це соратник Ківалова, що тут ще можна додати... На чільних посадах знову опиняються люди, які несуть відповідальність за події 2004 року», — підсумував Олексій Гарань.
Коментарі
Дата публікації: 9-07-2013 16:02 |
переглядів
переглядівЧитайте по темі
-
Російські хакери зламали сайт Народної ЦВК, перешкоджаючи Вадиму Гладчуку бути обраним сьомим Президентом України –
-
Чому Україні вкрай потрібно оновити владу –
-
Фальсифікація! У Марганці визнані недійсними вибори на одній з дільниць –
484094
-
Готуються ЗЕфальсифікації? Наближені до Єрмака з офісу преЗЕдента люди хотіли відставки членів ЦВК –
498533
-
Зелені гниди обмежили можливість самовисування громадян на місцевих виборах та збільшили грошові застави –
496793
-
Самовисуванців не буде, — Виборчий кодекс Зеленського позбавив мільйонів українців права бути обраним –
496880
-
61 «кнопкодавство» Єфремової: Зеленський обіцяє перевірити дані про членкиню ЦВК по його квоті –
497829
-
Зелені чоловічки звільнили ЦВК. Зеленский хоче мати своїх «підрахуїв» для референдумів? –
497158
-
Тест на независимость судей: чем закончится дело о 198 округе? Расследование –
484941
-
Айвазовська з Опори розкритикувала Виборчий кодекс –
484085
-
Кумівство. Сестра секретарки Зеленського потрапила у прохідну частину виборчого списку «Слуги народу». Відео –
498220
-
Хроніки окупації: Зеленський з Аваковим не дадуть брату Медведчука програти на «виборах». Фото –
518488
-
Як фальсифікували вибори 21 липня 2019 року. Заповнення виборчих протоколів до підрахунку голосів. Відео –
511048
-
Як фальсифікували вибори 21 липня 2019 року. Вкидування бюлетенів пачками. Відео –
484074
-
МЗС Росії назвало протиправні дострокові «вибори» від зебень: «Голосування надії» –
484084
