Бессмертный хочет выяснить мотивы подлого предательства Кинаха
Лидер фракции «Наша Украина» Роман Бессмертный не верит, что депутаты – представители Партии промышленников и предпринимателей, которая входит в блок «Наша Украина», войдут в антикризисную коалицию.
Так Р. Бессмертный прокомментировал сегодняшнее голосование 11 депутатов из «Нашей Украины» за проект госбюджета на 2007 год в первом чтении.
По его словам, для него было странным это голосование, поскольку на заседании фракции этот вопрос обсуждался и было принято решение не поддерживать проект бюджета.
Р. Бессмертный сообщил, что в четверг состоится заседание фракции, на котором этот вопрос будет обсуждаться. «Узнаем, чем они мотивируют свою позицию», – сказал он.
На вопрос, означает ли это, что эти депутаты войдут в антикризисную коалиции, Р. Бессмертный ответил: «Я не верю в это пока. Я не верю в это, но увидим».
Он также отрицает, что до завтрашнего утра может измениться позиция «Нашей Украины» относительно отзыва министров-«нашеукраинцев» из правительства Виктора Януковича (завтра парламент планирует рассмотреть вопрос об отставке четырех министров). «Наша позиция остается неизменной. Если так думают «антикризисные», то это их дело – голова им дана не для того, чтобы ею есть, а чтобы думать», – сказал Р. Бессмертный.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
