Три фракції Київради вимагають відміни рішення про підвищення тарифів на послуги ЖКГ
З метою захисту інтересів киян депутати Київської міської ради від фракцій БЮТ, «Наша Україна» і депутатської групи Віталія Кличка вимагатимуть проведення пленарного засідання сесії Київради 23 листопада, на якому буде поставлено питання про скасування розпорядження про підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.
Про це УНІАН повідомили у міжфракційному прес-центрі.
Фракції БЮТ, «Наша Україна» і група В.Кличка вважають рішення секретаря Київської міської ради Олеся ДОВГОГО про перенесення пленарного засідання Київради з 23 листопада на 7 грудня 2006 р. незаконним і розцінюють його як таке, що “переслідує вузькокланові та корисливі цілі”.
“Головною причиною перенесення пленарного засідання є готовність більшості депутатів Київради негайно скасувати драконівські розпорядження міського голови про необгрунтоване підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги більше, ніж утричі”, зазначається у повідомленні.
Як повідомляв УНІАН, заступник Київського міського голови – секретар Київради О.ДОВГИЙ сьогодні повідомив журналістам, що заплановане на 23 листопада засідання сесії Київради перенесено на 7 грудня.
“Згідно із регламентом, міський голова або секретар Київради може відповідним розпорядженням внести корективи до дат проведення пленарних засідань. У цьому порушень ніяких немає”, — сказав О.ДОВГИЙ. Він підкреслив, що до кінця року буде проведено три засідання сесії Київради – 7, 14 та 27 грудня.
За його інформацію, на наступне пленарне засідання Київради планується винести дуже багато питань, які вкрай важливо “закрити” саме цього року. І через те, що обсяг цих питань значний, комісії міської ради не встигають опрацювати їх до 23 листопада, є складнощі з термінами підготовки необхідних документів. «Для того, щоб згідно із регламентом і всіма процедурами ми змогли провести сесію з достатньо великим порядком денним, щоб ми могли розглянути якнайбільше питань, ми сесію перенесли з 23 на 7-ме», — наголосив О.ДОВГИЙ, підкресливши, що “ніякої політичної складової в цьому нема”. На 14 грудня планується презентація бюджету столиці на наступний рік, а 27 грудня – його прийняття.
Фракція БЮТ підготувала ще на засідання сесії 26 жовтня проект рішення про відміну рішення Київради від 29 вересня “Про соціальний захист населення міста Києва в умовах запровадження економічно-обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги”, який стосується підтримки пропозиції міської держадміністрації про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Ні 26, ні 31 жовтня цей проект рішення депутати не встигли розглянути. В розділі ”різне” цей проект перенесено було на засідання сесії 23 листопада.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
-
Про справжніх рятівників Києва у 2022 році –
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
