Завтра о 10.00 біля Київради Черновецького відправляють у космос. Назавжди
Завтра о 10.00 під стінами Київради (Хрещатик, 34) відбудеться багатотисячний мітинг протесту проти невмотивованого підвищення мером Леонідом ЧЕРНОВЕЦЬКИМ цін на житлово-комунальні послуги.
Як повідомили у об`єднаному прес-центрі фракцій БЮТ, ”Наша Україна” та Блоку Кличка Київради, організатор акції — міжфракційне об’єднання «Демократичний Київ» (фракції Київради БЮТ, «Наша Україна» та Блок Кличка).
На мітингу виступлять народні депутати Микола ТОМЕНКО, Анатолій СЕМИНОГА (БЮТ), Борис БЕСПАЛИЙ («Наша Україна»), а також Віталій КЛИЧКО (лідер одноіменного Блоку у Київраді), депутати Київради Михайло БРОДСЬКИЙ та Володимир БОНДАРЕНКО. Кульмінацією мітингу стане запуск у космос мера Києва Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО з одночасним приземленням тарифів на послуги ЖКГ.
Одночасно, у четвер о 10.00 в сесійній залі Київради відбудеться сесія Київради, скликана на вимогу трьох фракцій Київради – БЮТ, «Наша Україна» та Блоку Кличка. На порядку денному сесії внесено лише одне питання: про скасування необгрунтованого рішення міського голови щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в 3,5 рази.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
