Ющенко не допустить у МВС кучмістів ?
Президент України Віктор ЮЩЕНКО зупинив дію декількох постанов Кабінету Міністрів про призначення семи заступників міністра внутрішніх справ.
Про це йдеться в Указі Президента, опублікованому на його офіційному сайті.
Зокрема, йдеться про постанови Кабміну від 13 грудня 2006 року № 1731 «Про призначення ФАТХУТДІНОВА В.Г. заступником Міністра внутрішніх справ України – начальником міліції громадської безпеки», № 1734 «Про призначення БОДНАРЯ В.Є. заступником Міністра внутрішніх справ України – начальником Головного слідчого управління», № 1735 «Про призначення СУСЛОВА В.І. заступником Міністра внутрішніх справ України», № 1736 «Про призначення ПЛЕХАНОВА М.А. заступником Міністра внутрішніх справ України з питань кадрової роботи та внутрішньої безпеки», № 1737 «Про призначення МАРМАЗОВА В.Є. заступником Міністра внутрішніх справ України у зв`язках з Верховною Радою України та іншими органами державної влади», № 1741 «Про призначення КУП`ЯНСЬКОГО М.Г. заступником Міністра внутрішніх справ України – начальником кримінальної міліції» та № 1742 «Про призначення КОРНІЄНКА М.В. першим заступником Міністра внутрішніх справ України».
Враховуючи, що основні завдання Міністерства внутрішніх справ України і, відповідно, його посадових осіб пов`язані з формуванням і реалізацією державної політики у сфері захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, охорони громадського порядку, забезпечення громадської безпеки, Президент вважає, що зазначені рішення Кабінету Міністрів України прийнято на порушення конституційних повноважень Президента України щодо забезпечення національної безпеки, керівництва у цій сфері та додержання прав і свобод людини і громадянина, передбачених частиною другою статті 102, пунктами 1 і 17 частини першої статті 106 Основного Закону України, на порушення Указу Президента України від 4 грудня 2006 року № 1025 «Про Перелік посад керівників військових формувань, правоохоронних органів, органів дипломатичної служби, кандидатури для призначення на які погоджуються з Президентом України», яким передбачено погодження з главою держави кандидатур для призначення на посади першого заступника Міністра внутрішніх справ України та заступника Міністра внутрішніх справ України.
Виходячи з цього, Президент вирішив зупинити дію цих постанов. Крім цього, В.ЮЩЕНКО звернувся до Конституційного Суду “для вирішення питання про конституційність зазначених постанов Кабінету Міністрів України”.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
