Януковича у Львові зустріли пікетом біля обладміністрації
Близько 500 представників Львівських осередків Всеукраїнського об’єднання «Свобода», партії «Батьківщина» та Народного Руху України зустріли пікетом та вигуками ”Ганьба Януковичу” прибуття до Львівської облдержадміністрації прем’єр-міністра України Віктора ЯНУКОВИЧА.
Як передає кореспондент УНІАН, учасники акції виголошували заклики з приводу невдоволення антинародною та антинаціональною політикою глави уряду. Вони розгорнули плакати з написами: «Янукович, чому високі тарифи, де дешевий газ?», «Янукович! Запрошуємо на полювання!», «Янукович! Проживи на мою пенсію», «Проффесору – ганьба!», «Янукович, Путін послав до Львова?».
Як заявив у виступі член ВО «Свобода» Ярослав МУДРИЙ, представники політичних сил незадоволені антинаціональною політикою уряду В.ЯНУКОВИЧА і вимагають дотримання обіцянок щодо поставок дешевого газу.
У свою чергу, представники львівської організації НРУ озвучили свої вимоги щодо негайної відставки Миколи РУДЬКОВСЬКОГО І Дмитра ТАБАЧНИКА.
Незважаючи на скандування представників ВО «Свобода» «Янукович — геть», прем’єр-міністр і особи, які його супроводжують, підійшли до присутніх на площі працівників Львівської лікарні відновного лікування, які, в свою чергу, вимагали повернення незаконно відібраного приміщення лікарні. Вимоги лікарів — учасників були передані в присутності прем’єр-міністра народному депутата Ганні ГЕРМАН та озвучені присутнім депутатам від Партії регіонів.
Після спілкування з працівниками лікарні В.ЯНУКОВИЧ зайшов до приміщення ОДА під скандування учасників паралельного пікету «Геть зі Львова».
Як повідомив кореспонденту УНІАН заступник начальника УМВС України у Львівській області Володимир ДЕТЮК, для охорони громадського порядку під час перебування у Львові глави уряду задіяно близько 300 правоохоронців. На даний час жодних ексцесів чи порушень громадського порядку не зафіксовано.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
