Партія регіонів погрожує поставити намети під вікнами Черновецького щоб той не перешкоджав агітації
Київське міське відділення Партії регіонів виступає проти ініціативи Київського міського голови Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО прибрати зі столичних вулиць агітаційні намети всіх політичних сил.
Про це УНІАН повідомили в прес-службі Партії регіонів.
«Подібну заяву ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ми розцінюємо як нехтування демократичних цінностей, більше того – це суперечить чинному законодавству, зокрема виборчому», — заявив керівник Київського міського відділення Партії регіонів, народний депутат України Василь ГОРБАЛЬ.
За його словами, «незважаючи на окремі провокації деяких політичних маргіналів, ми завжди мирно вживалися зі своїми опонентами на київських вулицях». Крім того, — зазначив В.ГОРБАЛЬ, «агітаційна діяльність є невід`ємним елементом виборчої кампанії і право політичних сил проводити агітацію, зокрема за допомогою розміщення агітаційних наметів, є правом політичних сил, закріпленим в українському законодавстві».
«Партія регіонів – за проведення чесних виборів, а тому столична організація Партії регіонів не допустить грубого порушення законів і прав громадян», — підкреслюється в повідомленні.
«Ми засуджуємо дії Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО і вимагаємо припинити це «беззаконня», — сказав В.ГОРБАЛЬ і підкреслив: «Якщо київський мер не змінить свою думку, намети Партії регіонів займуть місце під Київською держадміністрацією». Ми завжди сприймали вибори як змагання передвиборчих програм, агітаційних заходів, а не боротьбу на знищення. Столиця має бути зразком політичного змагання» — вважає В.ГОРБАЛЬ.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
