Сергія Головатого переобрали віце-президентом ПАРЄ
Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ привітав члена фракції Партії регіонів Сергія ГОЛОВАТОГО з обранням на посаду віце-президента ПАРЄ.
Він також привітав Луїса Марія де ПУЧА з обранням на посаду президента Парламентської Асамблеї Ради Європи, повідомили УНІАН у прес-службі партії.
В.ЯНУКОВИЧ висловив упевненість у тому, що досвід роботи нового президента ПАРЄ сприятиме процесам демократизації у Європі, підвищуватиме авторитет Парламентської асамблеї в світі та ефективність роботи цієї організації. «Ми сподіваємося на продовження і поглиблення плідної співпраці з ПАРЄ», – зазначив він.
Коментарі
Дата публікації: 21-01-2008 15:44 |
переглядів
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
