Партія регіонів відмовляється підтримати «компроміс» Яценюка
Фракція Партії регіонів не підтримає пропозиції голови Верховної Ради України Арсенія ЯЦЕНЮКА щодо розблокування роботи парламенту.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила в інтерв’ю журналістам народний депутат України Ганна ГЕРМАН.
За її словами, сьогодні на Погоджувальній раді не досягнуто домовленостей.
Проте Г.ГЕРМАН не виключає можливості, що під час зустрічі голови ВР та лідерів фракцій може бути знайдений варіант компромісу.
Представник Партії регіонів заявила, що фракція не може погодитися із заявами А.ЯЦЕНЮКА про те, що підпис Юлії ТИМОШЕНКО «не має значення, бо не було прийнято рішення Кабінету міністрів».
Вона підкреслила, що «не може бути так, щоб наші керівники відсилали свої підписи, які нічого не значать і обдурювали наших західних партнерів».
Г.ГЕРМАН додала, «якщо підпис нічого не значить, то його не треба ставити, а якщо підпис має щось значити, то, значить, треба приймати відповідне рішення Кабінету міністрів України».
Вона також зазначила, що ВР не може заднім числом приймати рішення про підтримку листа трьох, тому А.ЯЦЕНЮК має відкликати свій підпис.
За її словами, лише після цього парламент зможе приймати рішення щодо підтримки положень, зазначених в листі трьох.
Як повідомляв УНІАН, на Погоджувальній раді А.ЯЦЕНЮК запропонував розглянути питання про проведення референдуму щодо НАТО після Бухарестського саміту у квітні і перед рішенням уряду щодо приєднання до ПДЧ. Він сказав, що зараз немає підстав для блокування роботи Верховної Ради, «оскільки заявку про членство в НАТО ніхто не підписував».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
