Уряд Тимошенко пограбує гаманці українців, запроваджуючи антиконституційну страхову медицину
Міністерство охорони здоров`я України формує департамент із запровадження страхової системи.
Про це в інтерв`ю тижневику «Дзеркало тижня» повідомив міністр охорони здоров`я України Василь КНЯЗЕВИЧ.
За словами В.КНЯЗЕВИЧА, «вже давно пора подбати про те, аби з`явився посередник між пацієнтом і лікарем».
«Вперше в МОЗ один із заступників міністра вестиме це питання, зараз формується департамент із впровадження страхової системи. Прем`єр-міністр доручила підготувати і через три тижні подати концепцію на розгляд. Якщо парламент працюватиме, то, сподіваюсь, до кінця року нарешті з`явиться цей закон», — сказав міністр.
КОМЕНТАРІ
Дуже наївно думати ,що страхові фонди це благодійні організації. Фонди,як інші бізнеса,хочуть прибутку,чим більше тим краще,що приведе у свою чергу до подорожчання послуг та збільшення людей, які не зможуть собі позволити медослуговування. Якщо почати державне регулювання фондів,то вони втрачають привабливість заробляння гроше,вийде з чого почали до того прийшли.Реформи медицини повинні бути у вигляді жорсткішого котроля витрачання державних грошей, та створення сприятливих умов для приватної практики лікарів. Державна медицина повинна конкурувати з приватною,а населення право вибирати хто кращий...
Медстраховка не змінить нічого, тільки населення буде платити у декілька разів більше ніж зараз... те,що платять зараз, буде безплатне у порівнянні з страховою медициною... У США найдорожча медицина,а якість нижче Європи,та навіть на Кубі...тому в америці почали говорити про універсальну медицину,тобто для всіх і частково за державний рахунок...
Скоро ми отримаємо ще один удар по бідним верствам населення.Адже як воно є,страховщики працюють задля прибутку,а хворих людей у нас тьма.тож ніхто вас незастрахує на 200 гривень щоб ви потім побіжали і налікувались на 15.000.значить перед страхуванням будуть вимагати справку про всі болячки,можливі болячки,і справку від ворожки що ви незахворієте принаймі на цей рік.а з хворого,вижодячи з його можливих рецидивів,запросять за страховку гривень так з 5000.от таке то воно,життя європейське на совковий лад.
Радимо почитати
http://health.intermedia.org.ua/news/7967
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
-
Базове грошове забезпечення має дорівнювати зарплаті нардепів, одноразові виплати та нарахування за стаж у ЗСУ — альтернативна реформа –
-
Андрій Парубій був ціллю #1 для терористичної путінської росії. Розслідування –
-
Лист путінського рашиста Зеленского є елементом протидії російського фсб спробам Президента США Дональда Трампа зупинити геноцидну війну росії проти України, — Гладчук –
-
З захоплення Готланду почнеться реалізація російського сценарію окупації Литви, Латвії та Естонії –
-
російські друзі Єрмака допомогли йому вбити на фронті Дмитра Штанька, котрий не побоявся розповісти про продаж державних посад Зеленским. Відео –
-
Біженцям з України албанський уряд Еді Рами відмовив у тимчасовому захисті, тому що український посол Шкуров працює на москву? –
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
