Бютівці пропонували Банковій зірвати вибори у Києві
Заступник глави Секретаріату Президента України Ігор Пукшин повідомив, що останнім часом до нього особисто зверталися емісари від БЮТ із пропозиціями організувати і втілити юридичні комбінації з метою зриву виборчої кампанії у Києві, інформує сайт Президента.
За задумом, скасування виборів столичної влади мала б статися через судові рішення за позовами третіх сторін. «По суті, пропонувалося провести рейдерскую атаку на місцеве самоврядування, а заразом і на партнера по демократичній коаліції — блок «Наша Україна — Народна самооборона». Ймовірно, БЮТ добре усвідомлює, що його кандидат на посаду міського голови має вельми сумнівні шанси на перемогу, але шляху назад немає, тому й виникла ідея провалити вибори. Такі слизькі пропозиції було одразу відкинуто як незаконні і аморальні. Якщо БЮТ добивався виборів у Києві — нехай чесно і відкрито змагається за результат, а не обманює громадськість», — каже Пукшин.
Він також зазначив, що, висунувши на посаду київського міського голови першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова, уряд намагається уникнути відповідальності за істотні помилки у здійсненні економічної політики.
«Перекидаючи пана Турчинова на Київ, БЮТ хоче вбити двох жирних зайців — забезпечити владний плацдарм у столиці і вивести ключову фігуру в цій політичній силі з-під критики за значні економічні втрати. Парадокс: одного з авторів кризових явищ в економіці країни делегують керувати містом, яке у п'ять разів наростило річний бюджет. Напевно, для продовження економічних експериментів і перевірки киян на міцність», — вважає Пукшин.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
