Регионы заблокировали Верховную Раду из-за Семенюк
Народные депутаты от Партии регионов заблокировали трибуну Верховной Рады Украины.
Депутаты настаивают на том, чтобы первым в парламенте был рассмотрен вопрос о моратории на проведение приватизации без программы приватизации, потом программу приватизации, изменения в госбюджет-2008 в части направления денег, полученных от приватизации, а потом уже вопрос увольнения председателя Фонда государственного имущества Валентины Семенюк-Самсоненко.
Также фракция Партии регионов будет требовать рассмотреть на сегодняшнем вечернем пленарном заседании вопроса о сложении полномочий депутатами-совместителями, сказала в интервью журналистам народный депутата Украины Анна Герман.
Она отметила, что фракция будет настаивать, чтобы на вечернем заседании Верховной рады был рассмотрен вопрос о досрочном сложении полномочий народными депутатами Украины, работающими в исполнительных структурах власти.
Ранее в вечернем заседании парламента был объявлен перерыв на 30 минут по требованию фракций Партии регионов и КПУ. Как объяснил председатель Верховной рады Арсений Яценюк, фракции попросили объявить перерыв для согласования своих позиций относительно рассмотрения дальнейших вопросов, внесенных в повестку дня.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
