БЮТ остаточно продався Кремлю
Член фракції Партії регіонів Олена Бондаренко стверджує, що БЮТ готовий включити до свого варіанту змін до Конституції норму про двомовність.
Про це Бондаренко заявила в інтерв'ю газеті «Столичные новости», повідомляє УНІАН.
«Наскільки я інформована, БЮТ зараз подумує про включення до свого варіанту змін до Конституції норму про двомовність», — сказала Бондаренко.
Депутат стверджує, що в такому разі Партія регіонів може підтримати такий варіант змін до Основного закону.
«Я думаю, що, якщо ми з ними домовимось, то у нас якраз і буде 300 голосів. Я, звичайно, уявляю істерику у крайнього крила НУ-НС. Але це цілком можливо», — додала вона.
Як відомо, депутати Партії регіонів Віктор Янукович, Олександр Лавринович і Олена Лукаш 8 липня зареєстрували у Верховній Раді проект закону про внесення змін до Конституції.
Цей законопроект передбачає закріплення в Конституції норм про позаблоковий статус України, про неможливість розміщення на території держави військових баз інших країн, а також про надання російській мові статусу державної.
У свою чергу лідер фракції Блоку Литвина Володимир Литвин 19 липня заявив, що проект змін до Конституції від БЮТ «дивовижно скидається» на проект змін до Конституції, запропонований Партією регіонів.
«Беру два проекти, роблю табличку, Конституція БЮТ, Партії регіонів, читаю, аналізую, роблю висновки. В кінці напрошується очевидне – два проекти дивовижно схожі, як на мене, очевидно, зняті з одного комп'ютера, з деякими розбіжностями, для того, щоб потім знайти компроміс», — сказав він.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Андрій Парубій був ціллю #1 для терористичної путінської росії. Розслідування –
-
Лист путінського рашиста Зеленского є елементом протидії російського фсб спробам Президента США Дональда Трампа зупинити геноцидну війну росії проти України, — Гладчук –
-
З захоплення Готланду почнеться реалізація російського сценарію окупації Литви, Латвії та Естонії –
-
російські друзі Єрмака допомогли йому вбити на фронті Дмитра Штанька, котрий не побоявся розповісти про продаж державних посад Зеленским. Відео –
-
Біженцям з України албанський уряд Еді Рами відмовив у тимчасовому захисті, тому що український посол Шкуров працює на москву? –
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
