Справу за указом про вибори закрито
Окружний адміністративний суд Києва закрив провадження у справі про оскарження указу президента про розпуск парламенту і призначення позачергових виборів від 9 жовтня під номером 911.
Суд ухвалив таке рішення у зв'язку з тим, що позивач – БЮТ – відкликав свій позов, оскільки президент Віктор Ющенко скасував указ про дострокові вибори, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
При цьому суд також скасував свою ухвалу, якою було припинено дію указу президента.
Представник БЮТ у суді, народний депутат Валерій Писаренко спрогнозував, що Київський апеляційний адміністративний суд також закриє провадження по скарзі секретаріату президента на ухвалу Окружного адмінсуду, якою було припинено дію даного указу.
Як відомо, указом від 9 жовтня Ющенко достроково припинив повноваження Верховної Ради 6-го скликання і призначив проведення позачергових парламентських виборів на 7 грудня 2008 року.
10 жовтня Окружний адмінсуд Києва призупинив дію указу президента про позачергові парламентські вибори, призначені на 7 грудня, за позовом БЮТ.
20 жовтня указом під номером 952 президент призупинив дію свого указу 911 про дострокове припинення повноважень парламенту і призначення позачергових парламентських виборів.
Неправомірність указу від 9 жовтня за позовом БЮТ розглядав Окружний адмінсуд.
Крім того, Київський окружний адмінсуд відклав попереднє слухання справи за позовом БЮТ на неправомірність указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради через неявку на судове засідання представника президента. На засіданні в п'ятницю суд виніс ухвалу, відповідно до якої справа відкладається до 9.00 28 жовтня.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Андрій Парубій був ціллю #1 для терористичної путінської росії. Розслідування –
-
Лист путінського рашиста Зеленского є елементом протидії російського фсб спробам Президента США Дональда Трампа зупинити геноцидну війну росії проти України, — Гладчук –
-
З захоплення Готланду почнеться реалізація російського сценарію окупації Литви, Латвії та Естонії –
-
російські друзі Єрмака допомогли йому вбити на фронті Дмитра Штанька, котрий не побоявся розповісти про продаж державних посад Зеленским. Відео –
-
Біженцям з України албанський уряд Еді Рами відмовив у тимчасовому захисті, тому що український посол Шкуров працює на москву? –
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
