5.11.2024 12:45 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

У трійці партій — лідерів у Києві: БЮТ, НСНУ та «Партія регіонів», а мером Києва стане Томенко

12 листопада 2005 року на Хрещатику Молодіжна ЦВК та Молодіжна КМТВК під патронатом Всеукраїнської молодіжної організації «Молодь – надія України» провели інформаційно-просвітницьку акцію «Парламентські вибори на майдані» за партійними списками та «Вибори на майдані Київського міського голови», повідомляє сайт www.sprotiv.info.

Всього для голосування Молодіжна ЦВК та Молодіжна Київська міська територіальна виборча комісія підготували по 500 бюлетенів.

За словами голови молодіжної ЦВК Вадима Гладчука, до виборчого бюлетеню імпровізованих виборів на Хрещатику біля однойменної станції метро були внесені 11 політичних партій, «що мають парламентські фракції у Верховній Раді нинішнього скликання та постійно рекламують себе на у загальнонаціональних мас — медіа»: це – Компартія, Народний Союз Наша Україна, СДПУ(о), Соцпартія, Народна партія, Українська народна партія, Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, партія «Єдність», Прогресивна соціалістична партія України, ГП «Пора» та блок Юрія Кармазина.

Цікаво, що ПСПУ Молодіжна ЦВК до виборчого бюлетеня включила нещодавно — на вимогу журналістки з УНІАН.

Опитування електоральних симпатій тривало близько 3 годин.

За словами В.Гладчука, у скриньці для голосування було виявлено 365 бюлетенів для парламентських виборів на майдані. З них у 41 бюлетені виборці поставили позначку навпроти слів «не підтримую жодної партії та блоку». 11 бюлетенів молодіжною ЦВК були визнані недійсними, тому що у деяких з них виборці голосували одночасно за дві та більше політичних партій, дописали не внесені до бюлетеня ПНЕРУ та ПЗУ, також кілька бюлетенів виявилися без позначок.

Загалом за запропоновані Молодіжною ЦВК політичні партії загалом проголосувало 324 виборців.
Перше місце здобув блок Юлії ТИМОШЕНКО – 36,1 %;
друге – партія "Народний союз «Наша Україна» (почесний голова Віктор ЮЩЕНКО) – 18,2 %;
трете – партія регіонів України (голова Віктор ЯНУКОВИЧ) — 16,4 %;
четверте місце у Соціалістична партія України (голова Олександр МОРОЗ) – 8,3 %;
п’яте — Народна партія (голова Володимир ЛИТВИН) – 7,1 %;
шосте — поділили Комуністична партія України (голова Петро СИМОНЕНКО) та Соціал – демократична партія (об’єднана) (голова Віктор МЕДВЕДЧУК) у них по 3,1 %.
Не подолали 3% бар’єр ПСПУ – 2,4 %; блок Юрія КАРМАЗІНА – 2,2 %; Громадська партія «Пора» (лідер Владислав КАСЬКІВ) – 1,9 % та Українська народна партія (лідер Юрій КОСТЕНКО) – 0,9 відсотка.

Під час минулих акцій “Парламентські вибори на Майдані” 18 липня 2005 року у Києві перемогла партія «НСНУ», яка отримала 58,9%. 17 жовтня 2005 року та 31 жовтня 2005 року лідером симпатій киян двічі став блок Юлії ТИМОШЕНКО відповідно з 26,2 та 35,7 відсотками прихильників. У Житомирі під час парламентських виборів на майдані у першу трійку лідерів увійшли КПУ – 23,8%, ПРУ – 22,8 та БЮТ з 19,4%.

Голова Молодіжної ЦВК пропонує усім політичним партіям, що мають намір брати участь у парламентських виборах 2006 року звертатися про внесення до бюлетенів для вуличного голосування за телефоном: 240-94-15.

ВМО „Молодь — надія України” регулярно проводить „Вибори на Майдані”, починаючи з 1998 року. У березні 2002 року за два тижні до дня голосування всі соціологічні фірми та консорціуми оприлюднили результати опитувань громадської думки у яких вони стверджували — до парламенту не потраплять ні СПУ ні БЮТ. В той же час Молодіжна ЦВК під керівництвом Вадима Гладчука не побоялася та не продалася і єдина повідомила громадянам правду про справжні політичні симпатії виборців — у Верховній Раді 2002 – 2006 років будуть і СПУ і БЮТ, що обов’язково подолають 4 відсотковий бар’єр. Так і трапилося….

За словами голови молодіжної КМТВК Ірини Гринкевич, до участі у голосування у виборах на майдані Київського міського голови було зареєстровано 6 кандидатів: Володимир Бондаренко (висунутий ПРП), Вадим Гладчук (висунутий МО «Молодь – надія України»), Микола Томенко (висунутий БЮТ), Олександр Омельченко (висунутий блоком «Єдність» та НСНУ), Валентина Семенюк (висунута СПУ) та Віталій Черняховський (самовисування).

Валентина Семенюк до виборчого бюлетеню попередніх виборів Київського міського голови була внесена на прохання молоді Спілки молодих соціалістів, які надіслали електронного листа до Молодіжної КМТВК.

За пропозицією Секретаря Молодіжного Київміськвиборчкому Андрія Лавтербаха було вилучено з бюлетеня кандидатуру Григорія Омельченка, через заяви одного з лідерів Блоку Юлії Тимошенко про висування БЮТом Миколи Томенка.

До голосування «Вибори мера Києва на майдані» 12 листопада 2005 року, що відбувалося на Хрещатику було підготовлено 500 бюлетенів. Загалом у вуличному голосуванні взяли участь 365 виборця. За запропонованих кандидатів на посаду Київського міського голови проголосувало 270 виборців. Не підтримали жодного кандидата 86 киян або 23,6 відсотка від громадян що взяли участь у голосуванні. Визнано недійсними Молодіжною КМТВК 9 бюлетенів.

Голоси виборців за кандидатів у мери Києва розподілилися наступним чином:
Перше місце здобув Микола Томенко (висунутий Блоком Юлії Тимошенко) – у нього 35,6 відсотка голосів;
другий – Олександр Омельченко (висунутий блоком «Єдність» та НСНУ) – 28,8 %;
третя – Валентина Семенюк (висунута СПУ) – 13 відсотків;
четвертий — Вадим Гладчук (висунутий МО «Молодь – надія України») – 12,6 %;
п’ятий – Володимир Бондаренко (висунутий ПРП) – 7,8 %;
шостий – Віталій Черняховський (самовисування) – 2,2 %.

Молодіжна виборча комісія при формуванні виборчого бюлетеня враховувала результати виборів Київського міського голови у 2002 році. Тоді найбільшу кількість голосів набрали Олександр Омельченко, Григорій Омельченко, Віктор Чайка та Вадим Гладчук. Також про своє бажання «мерствувати» заявив Володимир Бондаренко, активнічають та заграють з київським електоратом Микола Томенко та Віталій Черняхівський.

Як повідомляє голова молодіжної КМТВК Ірина Гринкевич, вдруге в історії «виборів на майдані Київського міського голови» фаворитом виборчих симпатій не є Олександр Омельченко.

Також пані Гринкевич наголосила, що у разі висування Блоком Юлії Тимошенко єдиного кандидата на посаду Київського міського голови та ведення активної агітаційної кампанії цей щасливчик має стовідсоткові шанси виграти у Олександра Омельченка з реальним відривом у 1,5 – 2 рази, що забезпечить його перемогу, незважаючи на традиційні фальсифікації виборів до органів місцевого самоврядування у Києві.

«Прізвище наступного мера Києва назве Юлія Тимошенко» — вважає голова Молодіжного Київміськвиборчкому Ірина Гринкевич.

Молодіжнмй міськвиборчком не включив до бюлетеня по вуличним виборам мера Києва одного з братів Кличків. Це секретар молодіжної КМТВК Андрій Лавтербах пояснює відсутністю звернень громадян про включення Кличка до участі у попередніх виборах та позицією членів комісії, що «не хочуть включати у бюлетень клоунів та спортсменів».

Секретар молодіжної Київської міської територіальної виборчої комісії Андрій Лавтербах наводить цікавий факт з результатів попередніх виборів Київського міського голови. За його словами, кількість голосів киян, які не підтримують жодного кандидата на посаду мера Києва складає 23,6 відсотка або майже четверть від усіх тих хто виявив бажання проголосувати. Ця цифра, на думку Андрія Лавтербаха, свідчить про невизначеність багатьох киян у своєму виборі та наглядно демонструє наслідки тотальної цензури у комунальних мас – медіа на користь нинішніх хазяїв з Хрещатику, 36.

Наступні парламентські вибори на майдані за партійними списками Молодіжна ЦВК проводить у Чернігові на проспекті Перемоги 13 листопада 2005 року.

Акредитація журналістів на вуличні вибори за телефоном 240-94-15.

Джерело http://sprotiv.info/

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 16-11-2005 15:00 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100