Золотовалютні резерви НБУ зменшилися до 26,5 мільярдів за лютий
У лютому золотовалютні резерви Національного банку, за оперативним даними, зменшилися на 8,2%, або на 2 361,69 млн. доларів, встановивши на 28 лютого 26 458,74 млн. доларів.
Про це йдеться в повідомленні НБУ, повідомляє агентство \"Українські новини\".
У лютому сальдо інтервенцій НБУ на міжбанківському валютному ринку було від\'ємним і становило — 1 729,6 млн. доларів.
З початку 2009 року (у січні-лютому) золотовалютні резерви НБУ зменшилися на 16,1%, або на 5 084,59 млн. доларів з 31 543,33 млн. доларів.
Як повідомляло агентство, у січні золотовалютні резерви Національного банку за оперативним даними зменшилися на 8,2%, або на 2 722,77 млн. доларів, встановивши на 31 січня 28 820,43 млн. доларів.
2008 року золотовалютні резерви НБУ зменшилися на 2,8%, або на 918,79 млн. доларів з 32 462,12 млн. доларів.
2007 року золотовалютні резерви НБУ збільшилися на 45,9%, або на 10 205,72 млн. доларів з 22 256,4 млн. доларів.
2006 року золотовалютні резерви НБУ збільшилися на 14,8%, або на 2 861,64 млн. доларів з 19 394,76 млн. доларів.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
