21.11.2024 15:47 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Мешканці Черкас хочуть бачити у новому парламенті найбільшими фракції БЮТ, НСНУ та ПРУ

У неділю 27 листопада 2005 року у Черкасах на проспекті Шевченка Молодіжна Центральна виборча комісія під патронатом Всеукраїнської організації «Молодь – надія України» провела черговий регіональний етап інформаційно-просвітницької акції «Парламентські вибори на майдані».

Імпровізоване вуличне голосування відбувалося за партійними списками, до яких були включені 12 політичних партій та блоків.

Традиційно до виборчого бюлетеню імпровізованих виборів були включені політичні угрупування, «що мають парламентські фракції у Верховній Раді нинішнього скликання та активно рекламують себе у загальнонаціональних мас – медіа або ті хто звернувся до Молодіжної ЦВК»: це – Компартія, Народний Союз Наша Україна, СДПУ(о), Соцпартія, Народна партія, Українська народна партія, Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, партія «Єдність», ГП «Пора», блок Юрія Кармазина та ПСПУ.

Як завжди для голосування Молодіжна ЦВК підготувала 500 бюлетенів, повідомляє сайт http://sprotiv.info/.

За словами голови Молодіжної ЦВК Вадима Гладчука, у скриньці для голосування було виявлено 437 бюлетенів для парламентських виборів на майдані у Черкасах. З них у 27 бюлетенях виборці поставили позначку навпроти слів «не підтримую жодної партії та блоку». 10 бюлетенів молодіжною ЦВК були визнані недійсними, тому що у них виборці проголосували одночасно за дві чи три політичні партії. 63 бюлетеня мешканці Черкас унесли з собою додому.

Загалом за зареєстровані Молодіжною ЦВК політичні партії та блоки проголосувало 400 виборців.
Перше місце здобув блок Юлії ТИМОШЕНКО – 28,8 %;
друге у партії "Народний союз «Наша Україна» (почесний голова Віктор ЮЩЕНКО) – 22,2 відсотка;
трете — Партія регіонів України (голова Віктор ЯНУКОВИЧ) – 16,8 %;
четверте — Соціалістична партія України (голова Олександр МОРОЗ) – 9,8 %;
п’яте – Комуністична партія України (голова Петро СИМОНЕНКО) – 7 відсотків;
шосте місце у електоральних симпатіях що дозволяють потрапити у Верховну Раду України поділили Громадська партія «Пора» (лідер Владислав КАСЬКІВ) та Соціал – демократична партія (об’єднана) (голова Віктор МЕДВЕДЧУК) – у них по 3,7 %.

Не подолали встановлений законодавцем 3% бар’єр у Черкасах Народна партія (голова Володимир ЛИТВИН) – 2,7 %; Прогресивна соціалістична партія України (голова Наталя ВІТРЕНКО) – 2 %; блок Юрія КАРМАЗІНА та Українська народна партія (лідер Юрій КОСТЕНКО) у них по 1,5 %. Традиційним аутсайдером у обласних центрах України виявилася маловідома партія «Єдність» (голова Володимир ЯЛОВИЙ) – 0,3 %.

Під час минулих акцій “Парламентські вибори на Майдані” 18 липня 2005 року у Києві перемогла партія «НСНУ», яка отримала 58,9%. 17 жовтня 2005 року та 31 жовтня 2005 року лідером симпатій киян двічі став блок Юлії ТИМОШЕНКО відповідно з 26,2 та 35,7 відсотками прихильників. У Житомирі 6 листопада 2005 року під час парламентських виборів на майдані у першу трійку лідерів увійшли КПУ – 23,8%, ПРУ – 22,8 та БЮТ з 19,4%.

12 листопада 2005 року у попередніх вуличних виборах Київського міського голови переміг висувань від Блоку Юлії Тимошенко – Микола Томенко з результатом у 35,6 відсотків та переконливим відривом у 6,8 відсотка від найближчого суперника — 67-річного Олександра Омельченка.

ВМО „Молодь — надія України” регулярно проводить „Вибори на Майдані”, починаючи з 1998 року. У березні 2002 року за два тижні до дня голосування всі соціологічні фірми та консорціуми оприлюднили результати опитувань громадської думки у яких вони стверджували — до парламенту не потраплять ні СПУ ні БЮТ. В той же час Молодіжна ЦВК під керівництвом Вадима Гладчука не побоялася та не продалася бандитській владі і єдина повідомила громадянам правду про справжні політичні симпатії виборців — у Верховній Раді 2002 – 2006 років будуть і СПУ і БЮТ, що обов’язково подолають 4 відсотковий бар’єр. Так і трапилося….

Молодіжна ЦВК пропонує усім політичним партіям, що мають серйозні наміри брати участь у парламентських виборах 2006 року звертатися про внесення до бюлетеню для вуличного голосування за телефоном: 240-94-15.

Наступні «парламентські вибори на майдані» за партійними списками Молодіжна ЦВК проведе у Одесі 3 грудня та у Миколаєві 4 грудня 2005 року. Акредитація журналістів за телефоном 240-94-15.

Джерело http://sprotiv.info/

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 1-12-2005 21:15 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:




Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100