Томенко оголосив про ширку БЮТ, Партії регіонів та Блоку Литвина і відміну виборів

Віце-спікер Микола Томенко вважає, що приєднання Партії регіонів до коаліції БЮТ, НУ-НС та блоку Литвина було б дійсно позитивним фактом політичного об’єднання.
Про це він заявив в ефірі радіо \"Ера-ФМ\", повідомляє прес-служба віце-спікера.
Відповідаючи на запитання журналіста щодо перспектив та умов створення в парламенті коаліції у складі Партії регіонів та БЮТ, він сказав, що \"будь-яке об’єднання політичних сил корисне і позитивне, а особливо в сьогоднішніх умовах, однак, дуже важливою є ціна таких домовленостей\".
Томенко висловив переконання, що \"якби політичні сили домовлялися про те як боротися з кризою і про пріоритетність законопроектів, то вже б давно домовилися і спільно виконували всі необхідні завдання та приймали рішення\".
\"Однак, ціною є ще й погодження певних політичних інтересів і розподіл повноважень, а як наслідок – серйозні зміни до Конституції України. І саме ці зміни є найскладнішим предметом дискусій\", — зазначив віце-спікер.
\"Моє особисте бачення ситуації, що чим вищий ступінь політичного компромісу – тим краще для України. Я завжди був за об’єднану коаліцію з, принаймні, чотирьох політичних сил. Якщо ми сьогодні говоримо про те, що до коаліції БЮТ, НУ-НС та блоку Литвина приєднується Партія регіонів, — то це дійсно було б фактом політичного об’єднання і створило б передумови для ефективної боротьби з кризою\", — сказав Томенко.
На думку Томенка, лише за таких умов можна \"попросити\" український народ на період фінансово-економічної кризи відмовитися від виборів та оголосити мораторій на \"політичну війну\".
\"В разі, якщо це буде не об’єднана коаліція, а домовленості Партії регіонів та БЮТ, — це матиме вигляд скоріше розподілу посад між двома політичними силами, а не прагнення працювати спільно задля України\", — переконаний Томенко.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
