Генпрокуратура кришує депутатів — педофілів з БЮТу

У кримінальній справі про розбещення двох малолітніх дітей є лише один обвинувачений — їхній батько, інших, у тому числі підозрюваних, немає.
Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури, передає УНІАН.
\"У справі наразі є тільки один обвинувачений, більше ні обвинувачених, ні підозрюваних немає\", — сказали в Генпрокуратурі.
Пояснюючи причину передачі цієї справи з МВС у провадження Генпрокуратури, у прес-службі зазначили, що, згідно з положеннями КПК, відомство може витребувати у своє провадження будь-яку справу, тим більше, ту, яка набула широкого суспільного резонансу.
Як повідомлялося, 13 жовтня депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив про факти розбещення неповнолітніх.
У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко 14 жовтня повідомив, що ще в квітні цього року у справі про розбещення двох неповнолітніх дітей висунуто звинувачення і затримано батька цих дітей.
20 жовтня з трибуни Верховної Ради Медведько заявив, що відомство направило керівництву МВС лист, в якому просить Міністерство внутрішніх справ провести службову перевірку і притягнути до відповідальності посадовців, які недбало ставилися до розслідування справи про розбещення дітей.
Як зазначив генпрокурор, матір потерпілих дітей двічі зверталась до Дніпровського райуправління Києва, після порушення кримінальної справи працівниками міліції не було своєчасно вжито заходів зі встановлення винних осіб, а їх упізнання було проведено лише через місяць після порушення кримінальної справи.
Пізніше повідомлялося, що керівництво Генпрокуратури після заслуховування матеріалів справи прийняло рішення забрати справу із Головного слідчого управління МВС України для подальшого розслідування слідчими відомства.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
