Ющенку цікаво, чому дніпропетровська мафія платить за польоти Тимошенко
Президент Віктор Ющенко запропонував жителям Львівської області запитати прем'єра Юлію Тимошенко, на якому літаку вона летить до Львова.Про це він сказав у неділю на зустрічі з жителями міста Червоноград Львівської області.
«У неділю до вас прилетить Юлія Володимирівна. Запитайте її, будь ласка, чому вона не користується державним літаком. Запитайте, на чиєму літаку вона прилетіла, і хто за це платить», — зазначив президент.
Як повідомила прес-служба Кабміну, в неділю Тимошенко відвідає Львівську область.
Також Ющенко цікавить, «на що живе прем'єр-міністр, хто в її родині працює і заробляє».
Глава держави висловив здивування тим, що Тимошенко не знає, яким бізнесом займається її чоловік, і як називається його фірма.
«Але справа не в тому, як називається ця фірма, або як живе прем'єр-міністр. А справа в тому, чи платить ця фірма податки, і чи не кришує Тимошенко цю фірму, і не отримує ця фірми доходи в обхід державі», — додав Ющенко.
«А якщо я бачу тільки прочерки у декларації, то, напевно, така ж політика буде і щодо 727 тис. суб'єктів підприємницької діяльності України», — заявив президент.
У той же час, він підкреслив, що одним з фундаментальних положень його політики є свобода слова. При цьому Ющенко переконаний, що він сам і його сім'я найбільше постраждали від свободи слова.
«Ви знаєте, мені набридло, коли я приходжу додому бачити, що плачуть мої доньки і плаче моя дружина від того потоку негативу і бруду, які виливаються на них», — сказав президент.
Хочете більше знати про богатства та маєтки Юлії Тимошенко — тоді Вам слід ознайомитися з наступними публікаціями:
Тимошенко в декларации наврала о своих доходах. Журналистское расследование
Про маєток олігарха Юлії Тимошенко
З життя державної еліти: новий маєток родини Юлії Тимошенко
Мэтью Бжезински: Женщина на 11 миллиардов долларовКоментарі
переглядівВсе про: авіаперельоти Тимошенко, дніпропетровська мафія, літаки Тимошенко, статки Тимошенко, тіньові доходи Тимошенко, Ющенко Віктор, Ющенко критикує Тимошенко
Читайте по темі
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
