16.06.2021 04:41 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Гадячанка погрожує вчинити акт самоспалення під «Надра-банком»

spalenya1«Нервова система вже не витримує», — каже мешканка Гадяча, якій «Надра-банк» не повертає чималі кошти з депозитного рахунку. – «Якщо гроші не повернуть, то піду до банку, обіллюся бензином і спалю себе, може тоді й віддадуть моїм синам гроші…Це не слова, ось побачите…»

Тиждень тому до головного редактора газети «Свобода слова» Ірми Крат зателефонувала схвильована жінка, яка крізь сльози просила допомогти їй повернути вкладені у банк гроші. Вона розповіла, що у неї є два сина, які роками працюють на машинобудівному заводі. Зароблені гроші віддавали матері, а мати боялась зберігати їх вдома, тому поклала їх на депозитний рахунок до «Надра-банку» у Гадячі.

З приходом кризи, зважаючи на інфляцію та банкрутство деяких банків, вирішила забрати свої гроші. Але їй у цьому відмовили. На сьогодні, на рахунку знаходиться близько 70 тис. гривень. Куди тільки жінка не зверталася — у відповідь усі лише знизують плечима. Днями до матері приїхав син, ледь стримуючи сльози, мати з великим болем у душі побачила, як її син схуд. Душу з'їдає шалена, мовчазна депресія.

З неофіційних джерел стало відомо, що Гадяцьке відділення «Надра-банку» планують ліквідувати, а власника банку давно не можуть знайти.

19 лютого 2010 р. за ініціативою журналістів під стінами Гадяцького відділення ВАТ «Надра Банку» відбулися збори вкладників до цього банку.

Після опублікування матеріалу в обласному інформаційно-рекламному тижневику «Свобода слова», жінці виплатили 15 000 грн.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 23-02-2010 12:00 | Кількість переглядів 3404 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100