Регіонал Володимир Ярощук звинуватив віце-прем'єра Володимира Сівковича у рейдерстві
Віце-прем'єра Володимира Сівковича звинувачують у рейдерському захопленні земель.
Про це заявив з трибуни Верховної Ради депутат-регіонал Володимир Ярощук.
«Мені стали відомі факти участі віце-прем'єра з силових питань Володимира Сівковича у операціях, що не відповідають високому статусу посадовця... до нас надійшла інформація про неодноразове втручання Сівковича в роботу судових та правоохоронних органів шляхом погроз і примусу з метою заволодіння державним майном», — заявив депутат.
За його словами, Сівкович як голова комісії з протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств використовує цю посаду «прямопротилежно її призначенню».
«Він сприяє рейдерству, кришує захоплення підприємств, спрямовує рейдерів до тих чи інших підприємств, активно застосовує телефонне право у роботі з суддями», — заявив Ярощук.
За його словами, однією з оборудок, вчинених за сприяння Сівковича та голови Держкомзему Кулініча було захоплення державних земель у розмірі 220 гектарів острова Муромець.
«Відповідно до вказівок Сівковича та Кулініча Броварська районна адміністрація у лютому 2010 надала дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства 110 громадянам. А вже у березні 2010 передала ці земельні ділянки підставним особам», — повідомив депутат.
Зрештою, за його словами, ця земля опинилася під контролем високо посадовців.
Ярощук також нагадав, що острів належить Києва і не має одного відношення до Броварської райради.
Коментарі

Все про: Броварська районна адміністрація, відведення земельних ділянок, Володимир Ярощук, втручання в роботу судових та правоохоронних органів, заволодіння державним майном, остров Муромець, рейдерство, Сивкович, Сівкович Володимир, телефонне право
Читайте по темі
-
Земельная мафия Касьянова. Расследование –
-
Григоришин ставить на лічильники –
-
При захвате Пашинским «Житомирських ласощів» огнестрельные ранения получили двое рабочих кондфабрики. Подробности –
-
Крим: рейдерські війни в умовах окупації –
-
Инвесторы ЖК Сан Ривьера просят защитить их от атаки депутатов-рекетиров Виктора Чумака и Натальи Новак –
-
У Раді проголосовано рейдерський тоталітарний закон про спецконфіскацію майна. Інфографіка –
-
Всех олигархов в Украине нужно пересадить, потому что они – союзники России, — Саакашвили –
-
В Запорожье рейдеры екс-регионала Вадима Новинского захватили предприятие «Транс-Буд» –
-
Бійці рейдера Коломойського захопили завод на Рівненщині. Фото –
-
Рейдеры из клана Януковича терроризируют пищепром. Расследование –
-
Мониторы в вагонах киевского метрополитена отключили рейдеры-чиновники –
-
Рейдеры. Корбан, Филатов, Брагинский, Аксельрод –
-
Київський «Глобус» захопили рейдери –
-
Рейдеры атакуют производителя сока Jaffa –
-
Директор кинотеатра «Братислава»: нас захватили рейдеры от власти –