СБУ допитує осіб, які спілкуються з іноземними журналістами
Служба безпеки України проводить допити осіб, які контактують з іноземними журналістами.
Про це «Українській правді» повідомив кореспондент німецької газети Frakfurter Allgemeine Zeitung Конрад Шуллер.
За його словами, співробітники Служби безпеки неодноразово зустрічались з людьми, з якими він контактував в України під час підготовки журналістських матеріалів під час президентської кампанії.
Як повідомив журналіст, ці зустрічі мали місце в кінці квітня 2010 року.
Кореспондент стверджує, що ще в червні цього року він звертався з офіційним листом до голови СБУ Валерія Хорошковського з вимогою пояснити мету та підстави таких зустрічей.
Конрад Шуллер також розповів, що вчора під час інтерв'ю Віктором Януковичем він особисто проінформував про цю ситуацію голову держави.
Коментарі

Все про: Конрад Шуллер, переслідування журналістів, СБУ, СБУ-шизація України, Служба безпеки України
Читайте по темі
-
Зеленський та путін готують вбивство Трампа як Кеннеді, — Вадим Гладчук –
-
путін застосував біологічну зброю (ковід) проти Китаю! Розслідування –
-
Сахалін (Куедао), Владивосток (Хайшеньвай), та Хабаровськ (Болі) повинні знову стати китайськими, а Сі Цзіньпін може стати Великим збирачем китайських земель –
-
God Bless America –
-
путін планує «доленосну війну» з Заходом. Документи –
-
Поляки та Польща ще потрібні Україні та українцям. Жменька галасливих покидьків ні на що суттєво не впливає –
-
Дякую полякам за добро –
1285586
-
Рада ЄС включила порушення санкцій до списку злочинів Євросоюзу –
81607
-
Російські генерали обговорювали застосування ядерної зброї, — The New York Times –
86243
-
«Російська армія буде повністю знищена», — глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель розповів, як НАТО реагуватиме на ядерний удар росії –
81612
-
НАТО проведе навчання з ядерного стримування терориста путіна –
83951
-
Байден про ядерний шантаж терориста путіна — найбільший подібний ризик Армагедону з часів Карибської кризи –
92743
-
США кілька місяців попереджають росію про наслідки застосування ядерної зброї — The Washington Post –
86242
-
Лукашенко погрожує Заходу літаками з ядерною зброєю –
81608
-
У разі атаки росіянами української АЕС з витоком радіації країни НАТО можуть оголосити війну росії –
83948